KERJ:n alaiset kenttäkisat 22.02.2015

- Kilpailupäivä 22.02.2015, VIP 14.02.2015
- Vastuuhenkilö: Jenny (VRL-12948)
- Järjestyspaikka: Huvitutti (HUVI1295)
- Järjestävä seura: WBR (#294)
- Tulokset arvotaan puolueettomasti lyhyellä arvonnalla

Rajoitukset

- Max. 40 osallistujaa/luokka
- 4 hevosta/ratsastaja/luokka
- Yksi hevonen max. yhteen luokkaan, kerran yhteen luokkaan

Osallistuminen

- Sähköpostitse osoitteeseen [email protected], otsikoksi KERJ171-190
- Osallistuminen alla olevassa muodossa:

Luokka/Luokat [rivinvaihto]
Ratsastaja (VRL-tunnus) - Hevosen virallinen nimi VH-tunnus

VRL-tunnus pakollinen, VH-tunnus vapaaehtoinen. Seuraan kuuluminen ei ole pakollista, mutta suositeltavaa.
Väärin ilmoittautuneet hylätään välittömästi ilman erillistä ilmoitusta!

Luokat

1. Helppo (avoin) 40/40 TT
2. CIC1 (avoin) 40/40 TT

Päivitetty 10. helmikuuta 2015 klo 14.19

Osallistujat

Luokka 1, Helppo (avoin) (40 osallistujaa)
1. Jenny (VRL-12948) - Kärmeniemen Juoksepoistyttö VH14-018-0759  
2. Jenny (VRL-12948) - Fiktion Suviusva VH14-018-1788  
3. yaren (VRL-04468) – Tiilikan Vyölaukkumatkustaja VH14-018-0878  
4. Ronya (VRL-06725) - Instant Nirvana  
5. Ireth (VRL-03777) - Viisikon Pohjoistuuli VH06-018-7667  
6. Meeri N. (VRL-02160) - Snillin Akvamariini VH14-018-2011  
7. yaren (VRL-04468) - Ventoksen Räyhähenki VH04-018-8303 
8. Ireth (VRL-03777) - Viisikon Lounatuuli VH06-018-9693 
9. narri (VRL-06046) - Harmoiri 
10. yaren (VRL-04468) – Ventoksen Kuuristi VH14-018-1645 
11. Susi (VRL-00465) - Muiston Kotkansiipi VH13-018-1003 
12. Ireth (VRL-03777) - Kärmeniemen Mestarivaras VH13-018-0862 
13. narri (VRL-06046) – Kalavaras 
14. Ronya (VRL-06725) - Rosanne v.d. Rasco 
15. Miivi (VRL-13320) - Kukkiksen Katinkulta 
16. Susi (VRL-00465) - Muiston Hattutemppu VH15-018-0023 
17. Soarin (VRL-10086) - Siviiliuhri VH14-018-0762 
18. Arnika (VRL-01371) - Karamelli VH13-018-0151 
19. Ronya (VRL-06725) - Cawebury Rhianna VH14-029-0444 
20. Soarin (VRL-10086) - Frostbite Arr VH15-164-0001 
21. Miivi (VRL-13320) - MRP Miss Wait 
22. Gona (VRL-13854) - Hengenvaaran Meriheinä 
23. lottis (VRL-13831) – Ashford Merrietta VH14-027-0330 
24. Ireth (VRL-03777) - Ventoksen Ripaus 
25. Miivi (VRL-13320) - MRP Trick Triangle 
26. lottis (VRL-13831) – Untuvapilven Yuletide VH15-027-0011 
27. Susi (VRL-00465) - Tiilikan Perhosten Yö VH14-018-0908 
28. Miivi (VRL-13320) - MRP North Bass 
29. Jenny (VRL-12948) - Huvitutin Nero VH14-018-1636 
30. Susi (VRL-00465) - Sylvin Hellyydenkipeys VH14-018-1990 
31. narri (VRL-06046) - Verjrunoi 
32. Arnika (VRL-01371) - Eronhetki VH13-018-0155 
33. felissa (VRL-04000) - Fifth Primrose VH13-029-0317 
34. Ronya (VRL-06725) - Fichia v.d. Rasco 
35. Arnika (VRL-01371) - Kekri VH13-018-0150 
36. Gona (VRL-13854) - Miami Vice Arr 
37. Arnika (VRL-01371) - Valetta VH13-018-0141 
38. narri (VRL-06046) - Iltaukkonen 
39. yaren (VRL-04468) – Kalamelli VH14-018-1043 
40. Maisi (VRL-13938) – Vanissa 

Luokka 2, CIC1 (avoin) (40 osallistujaa)
1. Jenny (VRL-12948) - Huvitutin Samuel VH14-018-1626  
2. ksuvi (VRL-06542) - Fiktion Jylhä VH11-018-1516  
3. Miivi (VRL-13320) – Jopelo  
4. Ireth (VRL-03777) - AGH Tuulenpuuska VH02-018-0913  
5. Tiikeri (VRL-10741) - Hulivein Kontrolloija  
6. narri (VRL-06046) - Saunavihtahousu  
7. HM (VRL-00096) - Rätvänän Huihai 
8. narri (VRL-06046) - Talvihauta 
9. Misteli (VRL-13620) - Rinsess M 
10. felissa (VRL-04000) - Golden Jewelia PQ VH06-029-7080 
11. Susi (VRL-00465) - Muiston Ilomieli VH13-018-0816 
12. Arnika (VRL-01371) - Saarnituvan Kiro VH13-018-1040 
13. narri (VRL-06046) - Hiienhauta 
14. Ireth (VRL-03777) - BT Myötätuuli VH04-018-5996 
15. ksuvi (VRL-06542) - Aidan Spiky Lemon VH15-035-0053 
16. Soarin (VRL-10086) - Silinterivintiö KISS VH12-018-0322 
17. Susi (VRL-00465) - Kuuralehdon Nukkumaija VH14-018-1224 
18. felissa (VRL-04000) - Tuiskulan Maraschino VH14-029-0080 
19. HM (VRL-00096) - Rommi Rami 
20. Susi (VRL-00465) - Muiston Korskea VH13-018-0810 
21. HM (VRL-00096) - Odilia Spider 
22. felissa (VRL-04000) - Tuiskulan Sankari VH14-018-2014 
23. Ireth (VRL-03777) - BT Vastatuuli VH04-018-5997 
24. Jenny (VRL-12948) - Teerivaaran Ankkamies VH14-018-2034 
25. Meeri N. (VRL-02160) - Snillin Syysruska VH14-018-1889 
26. Arnika (VRL-01371) - Enneuni VH13-018-0154 
27. HM (VRL-00096) - Lakean Kermaviili 
28. Arnika (VRL-01371) - Saarnituvan Unikuva VH13-018-1024 
29. Ireth (VRL-03777) - Mörkövaaran Hallariina VH04-018-3560 
30. Meeri N. (VRL-02160) - Suudelma VH14-018-1056 
31. narri (VRL-06046) – Jumalharha 
32. Soarin (VRL-10086) - Knallivaras VH15-018-0221 
33. Susi (VRL-00465) - Tuiskun Tumpelo VH15-018-0043 
34. Arnika (VRL-01371) - Peeveliina VH13-018-0146 
35. Jenny (VRL-12948) - Huvitutin Eemeli VH14-018-0197 
36. Jenny (VRL-12948) - Pirunkorven Silvia VH14-018-0406 
37. yaren (VRL-04468) – Picciotto 
38. yaren (VRL-04468) - Saskatchewan VH13-037-0061 
39. ksuvi (VRL-06542) - Vaapukan Kehruu VH15-018-0184 
40. dookie (VRL-04373) - Hurmusti VH14-018-1683