KERJ:n alaiset kenttäkisat 23.02.2015

- Kilpailupäivä 23.02.2015, VIP 14.02.2015
- Vastuuhenkilö: Jenny (VRL-12948)
- Järjestyspaikka: Huvitutti (HUVI1295)
- Järjestävä seura: WBR (#294)
- Tulokset arvotaan puolueettomasti lyhyellä arvonnalla

Rajoitukset

- Max. 40 osallistujaa/luokka
- 4 hevosta/ratsastaja/luokka
- Yksi hevonen max. yhteen luokkaan, kerran yhteen luokkaan

Osallistuminen

- Sähköpostitse osoitteeseen [email protected], otsikoksi KERJ171-190
- Osallistuminen alla olevassa muodossa:

Luokka/Luokat [rivinvaihto]
Ratsastaja (VRL-tunnus) - Hevosen virallinen nimi VH-tunnus

VRL-tunnus pakollinen, VH-tunnus vapaaehtoinen. Seuraan kuuluminen ei ole pakollista, mutta suositeltavaa.
Väärin ilmoittautuneet hylätään välittömästi ilman erillistä ilmoitusta!

Luokat

1. Helppo (avoin) 40/40 TT
2. CIC1 (avoin) 40/40 TT

Päivitetty 10. helmikuuta 2015 klo 14.19

Osallistujat

Luokka 1, Helppo (avoin) (40 osallistujaa)
1. Ronya (VRL-06725) - Cawebury Rhianna VH14-029-0444  
2. Jenny (VRL-12948) - Fiktion Suviusva VH14-018-1788  
3. Susi (VRL-00465) - Muiston Kotkansiipi VH13-018-1003  
4. narri (VRL-06046) – Kalavaras  
5. Susi (VRL-00465) - Tiilikan Perhosten Yö VH14-018-0908  
6. Jenny (VRL-12948) - Kärmeniemen Juoksepoistyttö VH14-018-0759  
7. narri (VRL-06046) - Harmoiri 
8. yaren (VRL-04468) – Tiilikan Vyölaukkumatkustaja VH14-018-0878 
9. Susi (VRL-00465) - Sylvin Hellyydenkipeys VH14-018-1990 
10. Ronya (VRL-06725) - Rosanne v.d. Rasco 
11. Susi (VRL-00465) - Muiston Hattutemppu VH15-018-0023 
12. narri (VRL-06046) - Verjrunoi 
13. Arnika (VRL-01371) - Karamelli VH13-018-0151 
14. Arnika (VRL-01371) - Valetta VH13-018-0141 
15. Meeri N. (VRL-02160) - Snillin Akvamariini VH14-018-2011 
16. Gona (VRL-13854) - Miami Vice Arr 
17. Arnika (VRL-01371) - Eronhetki VH13-018-0155 
18. Arnika (VRL-01371) - Kekri VH13-018-0150 
19. Miivi (VRL-13320) - MRP Miss Wait 
20. narri (VRL-06046) - Iltaukkonen 
21. Ireth (VRL-03777) - Viisikon Pohjoistuuli VH06-018-7667 
22. Ronya (VRL-06725) - Instant Nirvana 
23. Miivi (VRL-13320) - MRP North Bass 
24. Miivi (VRL-13320) - MRP Trick Triangle 
25. lottis (VRL-13831) – Ashford Merrietta VH14-027-0330 
26. Ireth (VRL-03777) - Ventoksen Ripaus 
27. Gona (VRL-13854) - Hengenvaaran Meriheinä 
28. Soarin (VRL-10086) - Siviiliuhri VH14-018-0762 
29. felissa (VRL-04000) - Fifth Primrose VH13-029-0317 
30. Ireth (VRL-03777) - Viisikon Lounatuuli VH06-018-9693 
31. Maisi (VRL-13938) – Vanissa 
32. Ireth (VRL-03777) - Kärmeniemen Mestarivaras VH13-018-0862 
33. lottis (VRL-13831) – Untuvapilven Yuletide VH15-027-0011 
34. Ronya (VRL-06725) - Fichia v.d. Rasco 
35. Soarin (VRL-10086) - Frostbite Arr VH15-164-0001 
36. Miivi (VRL-13320) - Kukkiksen Katinkulta 
37. Jenny (VRL-12948) - Huvitutin Nero VH14-018-1636 
38. yaren (VRL-04468) – Kalamelli VH14-018-1043 
39. yaren (VRL-04468) – Ventoksen Kuuristi VH14-018-1645 
40. yaren (VRL-04468) - Ventoksen Räyhähenki VH04-018-8303 

Luokka 2, CIC1 (avoin) (40 osallistujaa)
1. Ireth (VRL-03777) - AGH Tuulenpuuska VH02-018-0913  
2. ksuvi (VRL-06542) - Fiktion Jylhä VH11-018-1516  
3. dookie (VRL-04373) - Hurmusti VH14-018-1683  
4. ksuvi (VRL-06542) - Aidan Spiky Lemon VH15-035-0053  
5. yaren (VRL-04468) – Picciotto  
6. HM (VRL-00096) - Rätvänän Huihai  
7. Meeri N. (VRL-02160) - Snillin Syysruska VH14-018-1889 
8. HM (VRL-00096) - Lakean Kermaviili 
9. Meeri N. (VRL-02160) - Suudelma VH14-018-1056 
10. Arnika (VRL-01371) - Enneuni VH13-018-0154 
11. felissa (VRL-04000) - Tuiskulan Sankari VH14-018-2014 
12. narri (VRL-06046) - Hiienhauta 
13. Susi (VRL-00465) - Kuuralehdon Nukkumaija VH14-018-1224 
14. Jenny (VRL-12948) - Teerivaaran Ankkamies VH14-018-2034 
15. Arnika (VRL-01371) - Saarnituvan Unikuva VH13-018-1024 
16. Ireth (VRL-03777) - BT Vastatuuli VH04-018-5997 
17. narri (VRL-06046) - Talvihauta 
18. Susi (VRL-00465) - Muiston Korskea VH13-018-0810 
19. HM (VRL-00096) - Rommi Rami 
20. ksuvi (VRL-06542) - Vaapukan Kehruu VH15-018-0184 
21. Soarin (VRL-10086) - Knallivaras VH15-018-0221 
22. narri (VRL-06046) - Saunavihtahousu 
23. HM (VRL-00096) - Odilia Spider 
24. Jenny (VRL-12948) - Huvitutin Samuel VH14-018-1626 
25. Miivi (VRL-13320) – Jopelo 
26. Tiikeri (VRL-10741) - Hulivein Kontrolloija 
27. Ireth (VRL-03777) - Mörkövaaran Hallariina VH04-018-3560 
28. felissa (VRL-04000) - Tuiskulan Maraschino VH14-029-0080 
29. Jenny (VRL-12948) - Pirunkorven Silvia VH14-018-0406 
30. Misteli (VRL-13620) - Rinsess M 
31. Soarin (VRL-10086) - Silinterivintiö KISS VH12-018-0322 
32. Arnika (VRL-01371) - Saarnituvan Kiro VH13-018-1040 
33. narri (VRL-06046) – Jumalharha 
34. felissa (VRL-04000) - Golden Jewelia PQ VH06-029-7080 
35. Susi (VRL-00465) - Muiston Ilomieli VH13-018-0816 
36. Arnika (VRL-01371) - Peeveliina VH13-018-0146 
37. Jenny (VRL-12948) - Huvitutin Eemeli VH14-018-0197 
38. Ireth (VRL-03777) - BT Myötätuuli VH04-018-5996 
39. Susi (VRL-00465) - Tuiskun Tumpelo VH15-018-0043 
40. yaren (VRL-04468) - Saskatchewan VH13-037-0061