KERJ:n alaiset kenttäkisat 01.03.2015

- Kilpailupäivä 01.03.2015, VIP 14.02.2015
- Vastuuhenkilö: Jenny (VRL-12948)
- Järjestyspaikka: Huvitutti (HUVI1295)
- Järjestävä seura: WBR (#294)
- Tulokset arvotaan puolueettomasti lyhyellä arvonnalla

Rajoitukset

- Max. 40 osallistujaa/luokka
- 4 hevosta/ratsastaja/luokka
- Yksi hevonen max. yhteen luokkaan, kerran yhteen luokkaan

Osallistuminen

- Sähköpostitse osoitteeseen [email protected], otsikoksi KERJ171-190
- Osallistuminen alla olevassa muodossa:

Luokka/Luokat [rivinvaihto]
Ratsastaja (VRL-tunnus) - Hevosen virallinen nimi VH-tunnus

VRL-tunnus pakollinen, VH-tunnus vapaaehtoinen. Seuraan kuuluminen ei ole pakollista, mutta suositeltavaa.
Väärin ilmoittautuneet hylätään välittömästi ilman erillistä ilmoitusta!

Luokat

1. Helppo (avoin) 40/40 TT
2. CIC1 (avoin) 40/40 TT

Päivitetty 10. helmikuuta 2015 klo 14.19

Osallistujat

Luokka 1, Helppo (avoin) (40 osallistujaa)
1. Ireth (VRL-03777) - Viisikon Pohjoistuuli VH06-018-7667  
2. narri (VRL-06046) - Verjrunoi  
3. Miivi (VRL-13320) - Kukkiksen Katinkulta  
4. Ireth (VRL-03777) - Kärmeniemen Mestarivaras VH13-018-0862  
5. lottis (VRL-13831) – Ashford Merrietta VH14-027-0330  
6. Arnika (VRL-01371) - Kekri VH13-018-0150  
7. Jenny (VRL-12948) - Kärmeniemen Juoksepoistyttö VH14-018-0759 
8. Arnika (VRL-01371) - Valetta VH13-018-0141 
9. Ireth (VRL-03777) - Viisikon Lounatuuli VH06-018-9693 
10. Arnika (VRL-01371) - Karamelli VH13-018-0151 
11. Soarin (VRL-10086) - Siviiliuhri VH14-018-0762 
12. lottis (VRL-13831) – Untuvapilven Yuletide VH15-027-0011 
13. yaren (VRL-04468) – Ventoksen Kuuristi VH14-018-1645 
14. Arnika (VRL-01371) - Eronhetki VH13-018-0155 
15. Susi (VRL-00465) - Sylvin Hellyydenkipeys VH14-018-1990 
16. Ronya (VRL-06725) - Rosanne v.d. Rasco 
17. Gona (VRL-13854) - Miami Vice Arr 
18. narri (VRL-06046) - Harmoiri 
19. Jenny (VRL-12948) - Fiktion Suviusva VH14-018-1788 
20. Gona (VRL-13854) - Hengenvaaran Meriheinä 
21. narri (VRL-06046) - Iltaukkonen 
22. yaren (VRL-04468) – Kalamelli VH14-018-1043 
23. Susi (VRL-00465) - Tiilikan Perhosten Yö VH14-018-0908 
24. Ronya (VRL-06725) - Instant Nirvana 
25. Ronya (VRL-06725) - Fichia v.d. Rasco 
26. Susi (VRL-00465) - Muiston Kotkansiipi VH13-018-1003 
27. Miivi (VRL-13320) - MRP Miss Wait 
28. Miivi (VRL-13320) - MRP North Bass 
29. Jenny (VRL-12948) - Huvitutin Nero VH14-018-1636 
30. narri (VRL-06046) – Kalavaras 
31. yaren (VRL-04468) - Ventoksen Räyhähenki VH04-018-8303 
32. felissa (VRL-04000) - Fifth Primrose VH13-029-0317 
33. Ronya (VRL-06725) - Cawebury Rhianna VH14-029-0444 
34. Miivi (VRL-13320) - MRP Trick Triangle 
35. Susi (VRL-00465) - Muiston Hattutemppu VH15-018-0023 
36. yaren (VRL-04468) – Tiilikan Vyölaukkumatkustaja VH14-018-0878 
37. Soarin (VRL-10086) - Frostbite Arr VH15-164-0001 
38. Meeri N. (VRL-02160) - Snillin Akvamariini VH14-018-2011 
39. Ireth (VRL-03777) - Ventoksen Ripaus 
40. Maisi (VRL-13938) – Vanissa 

Luokka 2, CIC1 (avoin) (40 osallistujaa)
1. ksuvi (VRL-06542) - Vaapukan Kehruu VH15-018-0184  
2. Susi (VRL-00465) - Kuuralehdon Nukkumaija VH14-018-1224  
3. felissa (VRL-04000) - Tuiskulan Sankari VH14-018-2014  
4. Ireth (VRL-03777) - AGH Tuulenpuuska VH02-018-0913  
5. HM (VRL-00096) - Rätvänän Huihai  
6. dookie (VRL-04373) - Hurmusti VH14-018-1683  
7. HM (VRL-00096) - Rommi Rami 
8. Jenny (VRL-12948) - Huvitutin Samuel VH14-018-1626 
9. Susi (VRL-00465) - Muiston Korskea VH13-018-0810 
10. narri (VRL-06046) – Jumalharha 
11. ksuvi (VRL-06542) - Aidan Spiky Lemon VH15-035-0053 
12. Soarin (VRL-10086) - Knallivaras VH15-018-0221 
13. Arnika (VRL-01371) - Saarnituvan Kiro VH13-018-1040 
14. felissa (VRL-04000) - Golden Jewelia PQ VH06-029-7080 
15. Ireth (VRL-03777) - Mörkövaaran Hallariina VH04-018-3560 
16. HM (VRL-00096) - Lakean Kermaviili 
17. Arnika (VRL-01371) - Peeveliina VH13-018-0146 
18. yaren (VRL-04468) - Saskatchewan VH13-037-0061 
19. Susi (VRL-00465) - Tuiskun Tumpelo VH15-018-0043 
20. narri (VRL-06046) - Saunavihtahousu 
21. ksuvi (VRL-06542) - Fiktion Jylhä VH11-018-1516 
22. narri (VRL-06046) - Hiienhauta 
23. Meeri N. (VRL-02160) - Suudelma VH14-018-1056 
24. Miivi (VRL-13320) – Jopelo 
25. Misteli (VRL-13620) - Rinsess M 
26. Tiikeri (VRL-10741) - Hulivein Kontrolloija 
27. Ireth (VRL-03777) - BT Vastatuuli VH04-018-5997 
28. Arnika (VRL-01371) - Enneuni VH13-018-0154 
29. felissa (VRL-04000) - Tuiskulan Maraschino VH14-029-0080 
30. narri (VRL-06046) - Talvihauta 
31. Arnika (VRL-01371) - Saarnituvan Unikuva VH13-018-1024 
32. HM (VRL-00096) - Odilia Spider 
33. Jenny (VRL-12948) - Huvitutin Eemeli VH14-018-0197 
34. yaren (VRL-04468) – Picciotto 
35. Jenny (VRL-12948) - Teerivaaran Ankkamies VH14-018-2034 
36. Jenny (VRL-12948) - Pirunkorven Silvia VH14-018-0406 
37. Ireth (VRL-03777) - BT Myötätuuli VH04-018-5996 
38. Meeri N. (VRL-02160) - Snillin Syysruska VH14-018-1889 
39. Susi (VRL-00465) - Muiston Ilomieli VH13-018-0816 
40. Soarin (VRL-10086) - Silinterivintiö KISS VH12-018-0322