KERJ:n alaiset kenttäkisat 26.03.2015

- Kilpailupäivä 26.03.2015, VIP 08.03.2015
- Vastuuhenkilö: Jenny (VRL-12948)
- Järjestyspaikka: Huvitutti (HUVI1295)
- Järjestävä seura: WBR (#294)
- Tulokset arvotaan puolueettomasti lyhyellä arvonnalla

Rajoitukset

- Max. 40 osallistujaa/luokka
- 4 hevosta/ratsastaja/luokka
- Yksi hevonen max. yhteen luokkaan, kerran yhteen luokkaan

Osallistuminen

- Sähköpostitse osoitteeseen [email protected], otsikoksi KERJ191-210
- Osallistuminen alla olevassa muodossa:

Luokka/Luokat [rivinvaihto]
Ratsastaja (VRL-tunnus) - Hevosen virallinen nimi VH-tunnus

VRL-tunnus pakollinen, VH-tunnus vapaaehtoinen. Seuraan kuuluminen ei ole pakollista, mutta suositeltavaa.
Väärin ilmoittautuneet hylätään välittömästi ilman erillistä ilmoitusta!

Luokat

1. Helppo (avoin) 40/40 TT
2. CIC1 (avoin) 40/40 TT

Päivitetty 04. maaliskuuta 2015 klo 13.02

Osallistujat

Luokka 1, Helppo (avoin) (40 osallistujaa)
1. Ireth (VRL-03777) - Pirenja VH13-018-0975  
2. Jackeye (VRL-13417) - Pompei VH14-053-0006  
3. kuristaja (VRL-04374) - Rajattoman Gabriel  
4. Marle (VRL-04571) - Orilammen Saturnus VH15-018-0384  
5. narri (VRL-06046) - Rigged Ragdoll  
6. Jenny (VRL-12948) - Kärmeniemen Juoksepoistyttö VH14-018-0759  
7. dookie (VRL-04373) - Viehkeä Viili VH15-018-0077 
8. Marle (VRL-04571) - Orilammen Sirius VH15-018-0385 
9. namusetä (VRL-00801) - Hullunvaaran Varjovaras VH15-018-0346 
10. narri (VRL-06046) - Kalavaras 
11. Marle (VRL-04571) - Kalskeen Tuli-Hiili 
12. Newa (VRL-13923) - The Walking Dead VH15-031-0189 
13. namusetä (VRL-00801) - Roistomatti VH15-018-0345 
14. Ireth (VRL-03777) - Viisikon Lounatuuli VH06-018-9693 
15. dookie (VRL-04373) - Ukkos-Tus VH14-018-1686 
16. kuristaja (VRL-04374) - Alaska VH11-142-0001 
17. Ireth (VRL-03777) - Vennamon Eirika VH13-018-1004 
18. Ireth (VRL-03777) - Kärmeniemen Mestarivaras VH13-018-0862 
19. namusetä (VRL-00801) - Konstikas VH14-018-0684 
20. Oona (VRL-11983) - Taikakuun Kuukkeli VH15-018-0352 
21. Susi (VRL-00465) - Muiston Sikermä VH15-018-0020 
22. Susi (VRL-00465) - Muiston Hattutemppu VH15-018-0023 
23. Susi (VRL-00465) - Sylvin Hellyydenkipeys VH14-018-1990 
24. Jackeye (VRL-13417) - Reposaaren Aino VH15-018-0335 
25. kuristaja (VRL-04374) - Bilehile 
26. narri (VRL-06046) - Down 'thar be Sharks 
27. Susi (VRL-00465) - Tiilikan Perhosten Yö VH14-018-0908 
28. narri (VRL-06046) - Talvitiainen 
29. dookie (VRL-04373) - Voiskaituota VH14-018-1943 
30. dookie (VRL-04373) - Maanan Kauhistus VH13-018-0736 
31. Mila (VRL-11936) - Mörkövaaran Vappukaappari VH14-018-1344 
32. Oona (VRL-11983) - Ermentuuri VH13-018-0353 
33. Jenny (VRL-12948) - Huvitutin Nero VH14-018-1636 
34. Miivi (VRL-13320) - Ambition After All 
35. Marle (VRL-04571) - Mörkövaaran Ester VH15-018-0380 
36. Oona (VRL-11983) – Ketunleipä 
37. satu (VRL-00124) - Quiero's Never Ever VH14-006-0114 
38. Jackeye (VRL-13417) - Regina v.d. Bellgrove VH13-040-0514 
39. Oona (VRL-11983) - Krumeluuri VH13-018-0352 
40. Jenny (VRL-12948) - Fiktion Suviusva VH14-018-1788 

Luokka 2, CIC1 (avoin) (40 osallistujaa)
1. kuristaja (VRL-04374) - Välskäri VH14-018-1892  
2. merikissa (VRL-13337) - Kärmeniemen Auttakaa! VH14-018-1855  
3. Jenny (VRL-12948) - Huvitutin Eemeli VH14-018-0197  
4. Jasmin (VRL-12914) - Novella Kern VH14-031-0380  
5. Susi (VRL-00465) - Lilliina S VH15-018-0025  
6. Susi (VRL-00465) - Tiilikan Niks&Naks  
7. Jasmin (VRL-12914) - Jenice VH14-012-0106 
8. merikissa (VRL-13337) - Lumivuon Minluzîr 
9. Oona (VRL-11983) - Kärmeniemen Elmeri VH11-018-1020 
10. Miivi (VRL-13320) - Kuiskeen Kultakelmi 
11. kuristaja (VRL-04374) - Devushka Yemn VH15-039-0005 
12. Miivi (VRL-13320) - Kukkiksen Katinkulta 
13. Nerita (VRL-12557) - Gloria's Nadalie VH11-027-0035 
14. Jenny (VRL-12948) - Teerivaaran Ankkamies VH14-018-2034 
15. Marle (VRL-04571) - Welho KISS VH11-018-0338 
16. Axel (VRL-13550) - Leidi Lyylia VH14-018-1737 
17. Miivi (VRL-13320) - MRP Miss Wait 
18. Susi (VRL-00465) - Tuiskun Tumpelo VH15-018-0043 
19. Ireth (VRL-03777) - Mörkövaaran Uniaika VH15-018-0372 
20. Marle (VRL-04571) - Mörkövaaran Eversti VH14-018-1130 
21. Jasmin (VRL-12914) - Lightness Aurora VH15-012-0119 
22. Milja H (VRL-10674) - Diane FI 
23. Axel (VRL-13550) - Murikka-Myrsky VH14-018-1735 
24. Marle (VRL-04571) - Salmiakin Salaisuus VH14-018-1828 
25. kuristaja (VRL-04374) - Enjoyment BAW VH12-237-0011 
26. Marle (VRL-04571) - Mustan Yön Legenda VH12-018-1358 
27. Susi (VRL-00465) - Kuuralehdon Nukkumaija VH14-018-1224 
28. Oona (VRL-11983) - Taikakuun Ristiseiska VH14-018-2023 
29. Axel (VRL-13550) - Ryövärin Morrison VH14-018-1042 
30. Ireth (VRL-03777) - Taikakuun Rapatessa Roiskuu VH15-018-0370 
31. Nerita (VRL-12557) - Bookie Night Mi VH11-031-0321 
32. Jenny (VRL-12948) - Pirunkorven Silvia VH14-018-0406 
33. Milja H (VRL-10674) - Susikallion Sinella 
34. Jenny (VRL-12948) - Huvitutin Samuel VH14-018-1626 
35. Miivi (VRL-13320) - Jopelo 
36. Ireth (VRL-03777) - Viisikon Paha Suustaan VH15-018-0136 
37. Milja H (VRL-10674) - Curious CLP 
38. Milja H (VRL-10674) - Sirius 
39. kuristaja (VRL-04374) - Avril 51 VH14-237-0001 
40. Mila (VRL-11936) - Petäjän Huithapeli VH14-018-1996