KERJ:n alaiset kenttäkisat 28.03.2015

- Kilpailupäivä 28.03.2015, VIP 08.03.2015
- Vastuuhenkilö: Jenny (VRL-12948)
- Järjestyspaikka: Huvitutti (HUVI1295)
- Järjestävä seura: WBR (#294)
- Tulokset arvotaan puolueettomasti lyhyellä arvonnalla

Rajoitukset

- Max. 40 osallistujaa/luokka
- 4 hevosta/ratsastaja/luokka
- Yksi hevonen max. yhteen luokkaan, kerran yhteen luokkaan

Osallistuminen

- Sähköpostitse osoitteeseen [email protected], otsikoksi KERJ191-210
- Osallistuminen alla olevassa muodossa:

Luokka/Luokat [rivinvaihto]
Ratsastaja (VRL-tunnus) - Hevosen virallinen nimi VH-tunnus

VRL-tunnus pakollinen, VH-tunnus vapaaehtoinen. Seuraan kuuluminen ei ole pakollista, mutta suositeltavaa.
Väärin ilmoittautuneet hylätään välittömästi ilman erillistä ilmoitusta!

Luokat

1. Helppo (avoin) 40/40 TT
2. CIC1 (avoin) 40/40 TT

Päivitetty 04. maaliskuuta 2015 klo 13.02

Osallistujat

Luokka 1, Helppo (avoin) (40 osallistujaa)
1. Newa (VRL-13923) - The Walking Dead VH15-031-0189  
2. Oona (VRL-11983) - Krumeluuri VH13-018-0352  
3. Oona (VRL-11983) - Ermentuuri VH13-018-0353  
4. dookie (VRL-04373) - Voiskaituota VH14-018-1943  
5. Jackeye (VRL-13417) - Reposaaren Aino VH15-018-0335  
6. kuristaja (VRL-04374) - Alaska VH11-142-0001  
7. Susi (VRL-00465) - Sylvin Hellyydenkipeys VH14-018-1990 
8. satu (VRL-00124) - Quiero's Never Ever VH14-006-0114 
9. Marle (VRL-04571) - Orilammen Sirius VH15-018-0385 
10. Oona (VRL-11983) – Ketunleipä 
11. Susi (VRL-00465) - Muiston Sikermä VH15-018-0020 
12. narri (VRL-06046) - Talvitiainen 
13. Jackeye (VRL-13417) - Regina v.d. Bellgrove VH13-040-0514 
14. Mila (VRL-11936) - Mörkövaaran Vappukaappari VH14-018-1344 
15. Miivi (VRL-13320) - Ambition After All 
16. dookie (VRL-04373) - Ukkos-Tus VH14-018-1686 
17. kuristaja (VRL-04374) - Bilehile 
18. Marle (VRL-04571) - Mörkövaaran Ester VH15-018-0380 
19. Ireth (VRL-03777) - Kärmeniemen Mestarivaras VH13-018-0862 
20. Ireth (VRL-03777) - Vennamon Eirika VH13-018-1004 
21. narri (VRL-06046) - Down 'thar be Sharks 
22. Jenny (VRL-12948) - Fiktion Suviusva VH14-018-1788 
23. Susi (VRL-00465) - Muiston Hattutemppu VH15-018-0023 
24. Marle (VRL-04571) - Orilammen Saturnus VH15-018-0384 
25. dookie (VRL-04373) - Maanan Kauhistus VH13-018-0736 
26. Ireth (VRL-03777) - Pirenja VH13-018-0975 
27. kuristaja (VRL-04374) - Rajattoman Gabriel 
28. namusetä (VRL-00801) - Hullunvaaran Varjovaras VH15-018-0346 
29. Jackeye (VRL-13417) - Pompei VH14-053-0006 
30. Ireth (VRL-03777) - Viisikon Lounatuuli VH06-018-9693 
31. namusetä (VRL-00801) - Roistomatti VH15-018-0345 
32. Susi (VRL-00465) - Tiilikan Perhosten Yö VH14-018-0908 
33. Jenny (VRL-12948) - Huvitutin Nero VH14-018-1636 
34. namusetä (VRL-00801) - Konstikas VH14-018-0684 
35. Oona (VRL-11983) - Taikakuun Kuukkeli VH15-018-0352 
36. Jenny (VRL-12948) - Kärmeniemen Juoksepoistyttö VH14-018-0759 
37. dookie (VRL-04373) - Viehkeä Viili VH15-018-0077 
38. narri (VRL-06046) - Kalavaras 
39. narri (VRL-06046) - Rigged Ragdoll 
40. Marle (VRL-04571) - Kalskeen Tuli-Hiili 

Luokka 2, CIC1 (avoin) (40 osallistujaa)
1. Marle (VRL-04571) - Mörkövaaran Eversti VH14-018-1130  
2. Susi (VRL-00465) - Lilliina S VH15-018-0025  
3. Nerita (VRL-12557) - Gloria's Nadalie VH11-027-0035  
4. merikissa (VRL-13337) - Lumivuon Minluzîr  
5. kuristaja (VRL-04374) - Välskäri VH14-018-1892  
6. Miivi (VRL-13320) - Kukkiksen Katinkulta  
7. Axel (VRL-13550) - Murikka-Myrsky VH14-018-1735 
8. Miivi (VRL-13320) - Jopelo 
9. Jasmin (VRL-12914) - Lightness Aurora VH15-012-0119 
10. Miivi (VRL-13320) - MRP Miss Wait 
11. kuristaja (VRL-04374) - Avril 51 VH14-237-0001 
12. Marle (VRL-04571) - Salmiakin Salaisuus VH14-018-1828 
13. Jasmin (VRL-12914) - Jenice VH14-012-0106 
14. Jenny (VRL-12948) - Huvitutin Samuel VH14-018-1626 
15. Susi (VRL-00465) - Tuiskun Tumpelo VH15-018-0043 
16. Oona (VRL-11983) - Taikakuun Ristiseiska VH14-018-2023 
17. Ireth (VRL-03777) - Mörkövaaran Uniaika VH15-018-0372 
18. Marle (VRL-04571) - Welho KISS VH11-018-0338 
19. merikissa (VRL-13337) - Kärmeniemen Auttakaa! VH14-018-1855 
20. Susi (VRL-00465) - Tiilikan Niks&Naks 
21. Axel (VRL-13550) - Leidi Lyylia VH14-018-1737 
22. Susi (VRL-00465) - Kuuralehdon Nukkumaija VH14-018-1224 
23. Marle (VRL-04571) - Mustan Yön Legenda VH12-018-1358 
24. kuristaja (VRL-04374) - Devushka Yemn VH15-039-0005 
25. Nerita (VRL-12557) - Bookie Night Mi VH11-031-0321 
26. kuristaja (VRL-04374) - Enjoyment BAW VH12-237-0011 
27. Jenny (VRL-12948) - Huvitutin Eemeli VH14-018-0197 
28. Jasmin (VRL-12914) - Novella Kern VH14-031-0380 
29. Jenny (VRL-12948) - Teerivaaran Ankkamies VH14-018-2034 
30. Axel (VRL-13550) - Ryövärin Morrison VH14-018-1042 
31. Ireth (VRL-03777) - Taikakuun Rapatessa Roiskuu VH15-018-0370 
32. Ireth (VRL-03777) - Viisikon Paha Suustaan VH15-018-0136 
33. Milja H (VRL-10674) - Susikallion Sinella 
34. Miivi (VRL-13320) - Kuiskeen Kultakelmi 
35. Jenny (VRL-12948) - Pirunkorven Silvia VH14-018-0406 
36. Milja H (VRL-10674) - Curious CLP 
37. Milja H (VRL-10674) - Sirius 
38. Milja H (VRL-10674) - Diane FI 
39. Oona (VRL-11983) - Kärmeniemen Elmeri VH11-018-1020 
40. Mila (VRL-11936) - Petäjän Huithapeli VH14-018-1996