KERJ:n alaiset kenttäkisat 17.04.2016

- Kilpailupäivä 17.04.2016, VIP 10.04.2016
- Vastuuhenkilö: Jenny (VRL-12948)
- Järjestyspaikka: Huvitutti (HUVI1295)
- Järjestävä seura: WBR (#294)
- Tulokset arvotaan puolueettomasti lyhyellä arvonnalla

Rajoitukset

- Max. 40 osallistujaa/luokka
- 4 hevosta/ratsastaja/luokka
- Yksi hevonen max. yhteen luokkaan, kerran yhteen luokkaan

Osallistuminen

- Sähköpostitse osoitteeseen [email protected], otsikoksi KERJ341-350
- Osallistuminen alla olevassa muodossa:

Luokka/Luokat [rivinvaihto]
Ratsastaja (VRL-tunnus) - Hevosen virallinen nimi VH-tunnus

VRL-tunnus pakollinen, VH-tunnus vapaaehtoinen. Seuraan kuuluminen ei ole pakollista, mutta suositeltavaa.
Väärin ilmoittautuneet hylätään välittömästi ilman erillistä ilmoitusta!

Luokat

1. Helppo (avoin kaikille) 40/40 TULOKSET!
2. CIC1 (avoin kaikille) 40/40 TULOKSET!

Päivitetty 30. maaliskuuta 2016 klo 11.35

Osallistujat

Luokka 1, Helppo (avoin kaikille) (40 osallistujaa)
1. Gabi (VRL-12080) - Ghabriella xx VH15-006-0177 
2. annika n (VRL-10352) - Malviina 
3. Jenny (VRL-12948) - Huvitutin Vilho VH16-018-0205 
4. Siuri (VRL-11290) - Kärmeniemen Piretta VH15-018-2090 
5. Siuri (VRL-11290) - Kärmeniemen Varlok VH15-018-2644 
6. Tuulia T. (VRL-00084) - Heinämäen Tarinoitsija VH14-018-0241 
7. tvisha (VRL-01671) - Ruunappa VH16-018-0316
8. Siuri (VRL-11290) - Kuuralehdon Vernon VH16-018-0594
9. Anniina N. (VRL-09182) - Nugetteja Nam VH16-018-0451
10. naakka (VRL-10345) - Fire Opal Jette VH16-010-0015
11. Ninni H. (VRL-05766) - Viisikon Hurmaus VH16-018-0708
12. Jenny (VRL-12948) - Luonnonhenkirikos VH16-018-0560
13. Iida (VRL-12244) - Wendell Eagle VH15-036-0010
14. felissa (VRL-04000) - Hevonhierakka VH16-018-0832
15. annika n (VRL-10352) - Jumalleikki
16. Tuulia T. (VRL-00084) - Tuikin Triinu VH03-018-5928
17. Ireth (VRL-03777) - Rasana Yemn VH16-120-0001
18. tvisha (VRL-01671) - Valveuni VH16-018-0512
19. felissa (VRL-04000) - Kuuralehdon Joulutähti VH15-018-2619
20. naakka (VRL-10345) - Hey Valentin VH16-069-0004
21. Gabi (VRL-12080) - Anonymous Whisper VH15-263-0013
22. Ireth (VRL-03777) - Viisikon Sysimarja VH16-018-0718
23. Ireth (VRL-03777) - Viisikon Salapoliisi VH15-018-0512
24. Iida (VRL-12244) - Séarlait VH14-036-0008
25. Gabi (VRL-12080) - Chocolya WF xx VH15-006-0167
26. mori-mori (VRL-11325) - Kaskuolin VH15-018-2132
27. Nicky (VRL-14087) - Crampton Boncilla VH15-115-0013
28. tvisha (VRL-01671) - Kuuralehdon Muskari VH16-018-0503
29. Ireth (VRL-03777) - Sadun Ilomieli VH15-018-0779
30. Iida (VRL-12244) - Ranja TZ VH14-060-0016
31. Tuulia T. (VRL-00084) - Riiviöiden Rinski VH14-018-0462
32. Siuri (VRL-11290) - Ventoksen Seireeni VH15-018-2435
33. annika n (VRL-10352) - Joogin Elovilja
34. mori-mori (VRL-11325) - Sharktastic VH14-027-0122
35. Jenny (VRL-12948) - Huvitutin Narri VH16-018-0264
36. tvisha (VRL-01671) - Hymnin Känkkäränkkä VH16-018-0759
37. Anniina N. (VRL-09182) - Mörkövaaran Lilianna VH15-018-1564
38. Gabi (VRL-12080) - Shanitra Whisper VH15-263-0010
39. Jenny (VRL-12948) - Huvitutin Helinä VH16-018-0626
40. Tuulia T. (VRL-00084) - Liinahaan Runoratsu VH14-018-0243 

Luokka 2, CIC1 (avoin kaikille) (40 osallistujaa)
1. naakka (VRL-10345) - Quicksand Coup VH16-209-0017 
2. Ninni H. (VRL-05766) - Fiktion Meteoriitti VH16-018-0161 
3. Jenny (VRL-12948) - Hunajaherttua VH16-018-0872 
4. mori-mori (VRL-11325) - Twisted Noodle VH16-029-0022 
5. Gabi (VRL-12080) - Classic Charity von Dows VH15-006-0171 
6. Iida (VRL-12244) - Farbranch Reganne VH15-036-0016 
7. Ireth (VRL-03777) - Mörkövaaran Rähähdys VH16-018-0206
8. Anniina N. (VRL-09182) - Valitusvirsu VH16-018-0449
9. tvisha (VRL-01671) - Mörkövaaran Jumpperi VH16-018-0391
10. felissa (VRL-04000) - Tuiskulan Pikkujellona VH16-018-0060
11. Nicky (VRL-14087) - Crampton Armand VH15-121-0080
12. Gabi (VRL-12080) - Mickey Jr. Whisper VH14-263-0007
13. Anniina N. (VRL-09182) - Mörkövaaran Jimistiina VH16-018-0683
14. felissa (VRL-04000) - Mörkövaaran Kanelikiisseli VH16-018-0383
15. mori-mori (VRL-11325) - Dial M For Murkrow VH15-006-0450
16. mori-mori (VRL-11325) - Young Beast VH15-021-0691
17. tvisha (VRL-01671) - Villahaan Vallankaipuu VH16-018-0871
18. tvisha (VRL-01671) - Sinitian Taiga VH16-018-0502
19. Iida (VRL-12244) - Remmelt Dam VH15-036-0009
20. felissa (VRL-04000) - Vaniman Aroninja VH16-018-0286
21. Ninni H. (VRL-05766) - Tiilikan Tuonpuoleinen
22. Iida (VRL-12244) - Michellangelo VH15-036-0008
23. tvisha (VRL-01671) - Hynynen VH16-018-0501
24. mori-mori (VRL-11325) - This Is Brain Damage VH14-006-0538
25. annika n (VRL-10352) - Melkoinen Myrkkytatti
26. felissa (VRL-04000) - Satulinnan Lenni VH15-018-2422
27. Ireth (VRL-03777) - Viisikon Euforia VH16-018-0812
28. annika n (VRL-10352) - Harhakuvia
29. naakka (VRL-10345) - Mortal's Halberd R05 VH16-203-0001
30. Nicky (VRL-14087) - Barbelerque VH15-115-0004
31. Tuulia T. (VRL-00084) - Milkan Kaskivara VH06-018-5425
32. Gabi (VRL-12080) - Chayenn Whisper VH15-263-0002
33. Gabi (VRL-12080) - Lynette WF xx VH15-006-0166
34. naakka (VRL-10345) - Ungodly Abyss
35. Ireth (VRL-03777) - Viisikon Juhannustoive VH16-018-0269
36. Iida (VRL-12244) - Draíodóir VH15-036-0013
37. annika n (VRL-10352) - Koston Tuhlari
38. Anniina N. (VRL-09182) - Uneenlaskija VH16-018-0450
39. Tuulia T. (VRL-00084) - Tuulenpesän Valotar VH14-018-0389
40. Tuulia T. (VRL-00084) - Saraliina U VH06-018-5443