KERJ:n alaiset kenttäkisat 19.04.2016

- Kilpailupäivä 19.04.2016, VIP 10.04.2016
- Vastuuhenkilö: Jenny (VRL-12948)
- Järjestyspaikka: Huvitutti (HUVI1295)
- Järjestävä seura: WBR (#294)
- Tulokset arvotaan puolueettomasti lyhyellä arvonnalla

Rajoitukset

- Max. 40 osallistujaa/luokka
- 4 hevosta/ratsastaja/luokka
- Yksi hevonen max. yhteen luokkaan, kerran yhteen luokkaan

Osallistuminen

- Sähköpostitse osoitteeseen [email protected], otsikoksi KERJ341-350
- Osallistuminen alla olevassa muodossa:

Luokka/Luokat [rivinvaihto]
Ratsastaja (VRL-tunnus) - Hevosen virallinen nimi VH-tunnus

VRL-tunnus pakollinen, VH-tunnus vapaaehtoinen. Seuraan kuuluminen ei ole pakollista, mutta suositeltavaa.
Väärin ilmoittautuneet hylätään välittömästi ilman erillistä ilmoitusta!

Luokat

1. Helppo (avoin kaikille) 40/40 TULOKSET!
2. CIC1 (avoin kaikille) 40/40 TULOKSET!

Päivitetty 30. maaliskuuta 2016 klo 11.35

Osallistujat

Luokka 1, Helppo (avoin kaikille) (40 osallistujaa)
1. Iida (VRL-12244) - Ranja TZ VH14-060-0016 
2. felissa (VRL-04000) - Kuuralehdon Joulutähti VH15-018-2619 
3. Ninni H. (VRL-05766) - Viisikon Hurmaus VH16-018-0708 
4. Ireth (VRL-03777) - Viisikon Salapoliisi VH15-018-0512 
5. Gabi (VRL-12080) - Shanitra Whisper VH15-263-0010 
6. Jenny (VRL-12948) - Huvitutin Helinä VH16-018-0626 
7. felissa (VRL-04000) - Hevonhierakka VH16-018-0832
8. tvisha (VRL-01671) - Valveuni VH16-018-0512
9. mori-mori (VRL-11325) - Kaskuolin VH15-018-2132
10. annika n (VRL-10352) - Jumalleikki
11. Iida (VRL-12244) - Wendell Eagle VH15-036-0010
12. tvisha (VRL-01671) - Ruunappa VH16-018-0316
13. Ireth (VRL-03777) - Viisikon Sysimarja VH16-018-0718
14. naakka (VRL-10345) - Hey Valentin VH16-069-0004
15. Siuri (VRL-11290) - Kärmeniemen Varlok VH15-018-2644
16. Jenny (VRL-12948) - Luonnonhenkirikos VH16-018-0560
17. annika n (VRL-10352) - Malviina
18. tvisha (VRL-01671) - Kuuralehdon Muskari VH16-018-0503
19. Anniina N. (VRL-09182) - Mörkövaaran Lilianna VH15-018-1564
20. tvisha (VRL-01671) - Hymnin Känkkäränkkä VH16-018-0759
21. Jenny (VRL-12948) - Huvitutin Narri VH16-018-0264
22. Tuulia T. (VRL-00084) - Liinahaan Runoratsu VH14-018-0243
23. Ireth (VRL-03777) - Sadun Ilomieli VH15-018-0779
24. naakka (VRL-10345) - Fire Opal Jette VH16-010-0015
25. Tuulia T. (VRL-00084) - Riiviöiden Rinski VH14-018-0462
26. Gabi (VRL-12080) - Chocolya WF xx VH15-006-0167
27. Iida (VRL-12244) - Séarlait VH14-036-0008
28. Anniina N. (VRL-09182) - Nugetteja Nam VH16-018-0451
29. Siuri (VRL-11290) - Kärmeniemen Piretta VH15-018-2090
30. Ireth (VRL-03777) - Rasana Yemn VH16-120-0001
31. Siuri (VRL-11290) - Ventoksen Seireeni VH15-018-2435
32. Siuri (VRL-11290) - Kuuralehdon Vernon VH16-018-0594
33. mori-mori (VRL-11325) - Sharktastic VH14-027-0122
34. Gabi (VRL-12080) - Ghabriella xx VH15-006-0177
35. annika n (VRL-10352) - Joogin Elovilja
36. Tuulia T. (VRL-00084) - Heinämäen Tarinoitsija VH14-018-0241
37. Tuulia T. (VRL-00084) - Tuikin Triinu VH03-018-5928
38. Jenny (VRL-12948) - Huvitutin Vilho VH16-018-0205
39. Nicky (VRL-14087) - Crampton Boncilla VH15-115-0013
40. Gabi (VRL-12080) - Anonymous Whisper VH15-263-0013 

Luokka 2, CIC1 (avoin kaikille) (40 osallistujaa)
1. Ireth (VRL-03777) - Viisikon Euforia VH16-018-0812 
2. naakka (VRL-10345) - Ungodly Abyss 
3. Jenny (VRL-12948) - Hunajaherttua VH16-018-0872 
4. Tuulia T. (VRL-00084) - Saraliina U VH06-018-5443 
5. tvisha (VRL-01671) - Hynynen VH16-018-0501 
6. Ninni H. (VRL-05766) - Fiktion Meteoriitti VH16-018-0161 
7. annika n (VRL-10352) - Melkoinen Myrkkytatti
8. naakka (VRL-10345) - Mortal's Halberd R05 VH16-203-0001
9. Iida (VRL-12244) - Remmelt Dam VH15-036-0009
10. Nicky (VRL-14087) - Barbelerque VH15-115-0004
11. felissa (VRL-04000) - Mörkövaaran Kanelikiisseli VH16-018-0383
12. Ireth (VRL-03777) - Mörkövaaran Rähähdys VH16-018-0206
13. Anniina N. (VRL-09182) - Uneenlaskija VH16-018-0450
14. Iida (VRL-12244) - Farbranch Reganne VH15-036-0016
15. tvisha (VRL-01671) - Villahaan Vallankaipuu VH16-018-0871
16. Tuulia T. (VRL-00084) - Milkan Kaskivara VH06-018-5425
17. felissa (VRL-04000) - Satulinnan Lenni VH15-018-2422
18. annika n (VRL-10352) - Koston Tuhlari
19. Nicky (VRL-14087) - Crampton Armand VH15-121-0080
20. Iida (VRL-12244) - Draíodóir VH15-036-0013
21. mori-mori (VRL-11325) - Twisted Noodle VH16-029-0022
22. annika n (VRL-10352) - Harhakuvia
23. Ireth (VRL-03777) - Viisikon Juhannustoive VH16-018-0269
24. mori-mori (VRL-11325) - This Is Brain Damage VH14-006-0538
25. naakka (VRL-10345) - Quicksand Coup VH16-209-0017
26. Anniina N. (VRL-09182) - Valitusvirsu VH16-018-0449
27. felissa (VRL-04000) - Vaniman Aroninja VH16-018-0286
28. Gabi (VRL-12080) - Chayenn Whisper VH15-263-0002
29. Gabi (VRL-12080) - Classic Charity von Dows VH15-006-0171
30. mori-mori (VRL-11325) - Young Beast VH15-021-0691
31. felissa (VRL-04000) - Tuiskulan Pikkujellona VH16-018-0060
32. Tuulia T. (VRL-00084) - Tuulenpesän Valotar VH14-018-0389
33. Gabi (VRL-12080) - Lynette WF xx VH15-006-0166
34. Anniina N. (VRL-09182) - Mörkövaaran Jimistiina VH16-018-0683
35. Ninni H. (VRL-05766) - Tiilikan Tuonpuoleinen
36. mori-mori (VRL-11325) - Dial M For Murkrow VH15-006-0450
37. tvisha (VRL-01671) - Mörkövaaran Jumpperi VH16-018-0391
38. tvisha (VRL-01671) - Sinitian Taiga VH16-018-0502
39. Iida (VRL-12244) - Michellangelo VH15-036-0008
40. Gabi (VRL-12080) - Mickey Jr. Whisper VH14-263-0007