KERJ:n alaiset kenttäkisat 08.05.2016

- Kilpailupäivä 08.05.2016, VIP 30.04.2016
- Vastuuhenkilö: Jenny (VRL-12948)
- Järjestyspaikka: Huvitutti (HUVI1295)
- Järjestävä seura: WBR (#294)
- Tulokset arvotaan puolueettomasti lyhyellä arvonnalla

Rajoitukset

- Max. 30 osallistujaa/luokka
- 3 hevosta/ratsastaja/luokka
- Yksi hevonen max. yhteen luokkaan, kerran yhteen luokkaan

Osallistuminen

- Sähköpostitse osoitteeseen [email protected], otsikoksi KERJ351-370
- Osallistuminen alla olevassa muodossa:

Luokka/Luokat [rivinvaihto]
Ratsastaja (VRL-tunnus) - Hevosen virallinen nimi VH-tunnus

VRL-tunnus pakollinen, VH-tunnus vapaaehtoinen. Seuraan kuuluminen ei ole pakollista, mutta suositeltavaa.
Väärin ilmoittautuneet hylätään välittömästi ilman erillistä ilmoitusta!

Luokat

1. Helppo (avoin kaikille) 30/30 TULOKSET!
2. Helppo (avoin kaikille) 30/30 TULOKSET!
3. CIC1 (avoin kaikille) 30/30 TULOKSET!

Päivitetty 27. huhtikuuta 2016 klo 12.14

Osallistujat

Luokka 1, Helppo (avoin kaikille) (30 osallistujaa)
1. Katja H. (VRL-00597) - Lusiveri VH15-018-1988 
2. matty (VRL-00816) - Siniketun Pilfink VH14-018-1046 
3. Jenny (VRL-12948) - Kaksinaismoralisti VH13-018-0517 
4. tvisha (VRL-01671) - Mörkövaaran Villasukka VH16-018-0854 
5. Petri (VRL-09141) - Elégedett Nate 
6. tvisha (VRL-01671) - Hymnin Känkkäränkkä VH16-018-0759
7. matty (VRL-00816) - Fiktion Timina VH15-018-2303
8. Siuri (VRL-11290) - Mörkövaaran Vionella VH16-018-0605
9. Petri (VRL-09141) - Deirbhile
10. Ginevra (VRL-11040) - Hectic Heresy VH13-061-0135
11. dookie (VRL-04373) - Turmeltajan Ruisrokki VH15-018-2432
12. Petri (VRL-09141) - Mashmek
13. Ginevra (VRL-11040) - Sunshine S VH16-035-0059
14. mori-mori (VRL-11325) - Kaskuolin VH15-018-2132
15. Cirus (VRL-12925) - Valmiira VH16-018-0202
16. Jenny (VRL-12948) - Huvitutin Helinä VH16-018-0626
17. Ireth (VRL-03777) - Rasana Yemn VH16-120-0001
18. Mila (VRL-11936) - Mörkövaaran Vappukaappari VH14-018-1344
19. Ginevra (VRL-11040) - Crampton Benjamin VH15-115-0017
20. dookie (VRL-04373) - Turmeltajan Kismiina VH15-018-2557
21. matty (VRL-00816) - Snillin Huntukeisarinna VH16-018-0436
22. Katja H. (VRL-00597) - Routalempi VH15-018-1813
23. dookie (VRL-04373) - Turmeltajan Varjolilja VH16-018-0296
24. Siuri (VRL-11290) - Ventoksen Seireeni VH15-018-2435
25. Ireth (VRL-03777) - Mifalei's Sarkograf EST VH00-093-2228
26. Cirus (VRL-12925) - Marrasvaaran Viljatar VH16-018-0319
27. Siuri (VRL-11290) - Kuuralehdon Vernon VH16-018-0594
28. tvisha (VRL-01671) - Ruunappa VH16-018-0316
29. Cirus (VRL-12925) - Kahvintaika VH16-018-0193
30. Jenny (VRL-12948) - Huvitutin Narri VH16-018-0264 

Luokka 2, Helppo (avoin kaikille) (30 osallistujaa)
1. tvisha (VRL-01671) - Kuuralehdon Muskari VH16-018-0503 
2. Jenny (VRL-12948) - Kuninkaansurmaaja VH16-018-0882 
3. Werry (VRL-12945) - Varmajalka 
4. Ninni H. (VRL-05766) - Kuukarin Jumprahuti VH16-018-0128 
5. Ninni H. (VRL-05766) - Kärmeniemen Kiukku 
6. Ireth (VRL-03777) - Sadun Ilomieli VH15-018-0779
7. Petri (VRL-09141) - Kiowa's Miguel
8. Cirus (VRL-12925) - Mörkövaaran Unikko VH16-018-0554
9. Siuri (VRL-11290) - Huu Herukka VH16-018-0948
10. tvisha (VRL-01671) - Hattuvaaran Mollamaija VH16-018-0972
11. Anniina N. (VRL-09182) - Nugetteja Nam VH16-018-0451
12. Ireth (VRL-03777) - Viisikon Salapoliisi VH15-018-0512
13. tvisha (VRL-01671) - Valveuni VH16-018-0512
14. Cirus (VRL-12925) - Poloniumponi VH16-018-0587
15. Jaana K. (VRL-03669) - Calixtus VH14-031-0719
16. Jenny (VRL-12948) - Luonnonhenkirikos VH16-018-0560
17. dookie (VRL-04373) - Haamuvalo VH15-018-2203
18. Siuri (VRL-11290) - Tuulenpesän Telleri VH16-018-0609
19. Petri (VRL-09141) - Hullocsillag
20. Katja H. (VRL-00597) - Karhunraivo VH15-018-2546
21. Siuri (VRL-11290) - Saarnituvan Kekriina VH16-018-0606
22. Ninni H. (VRL-05766) - Peikkolan Hento
23. dookie (VRL-04373) - Haamuilija HV VH15-018-2572
24. Jaana K. (VRL-03669) - Kärmeniemen Severus VH14-018-1244
25. Jenny (VRL-12948) - Huvitutin Vilho VH16-018-0205
26. Katja H. (VRL-00597) - Rohkean Taikausko VH15-018-2392
27. dookie (VRL-04373) - Kärmeniemen Myrskyvaara VH15-018-2558
28. Jaana K. (VRL-03669) - Pyryharakka VH14-018-1240
29. Werry (VRL-12945) - Mörkövaaran Viettelijätär
30. Ireth (VRL-03777) - Viisikon Sysimarja VH16-018-0718 

Luokka 3, CIC1 (avoin kaikille) (30 osallistujaa)
1. Jenny (VRL-12948) - Satulinnan Rämäpää VH16-018-0878 
2. Ninni H. (VRL-05766) - Black Berserker Raider VH16-006-0130 
3. Anniina N. (VRL-09182) - Mörkövaaran Jimistiina VH16-018-0683 
4. Cirus (VRL-12925) - Monday Blues BRA VH15-006-0406 
5. Katja H. (VRL-00597) - Mörkövaaran Lemmetär VH14-018-1899 
6. Kira (VRL-13534) - My Favourite von Edelsten VH15-029-0480
7. Ninni H. (VRL-05766) - Rohkean Rappiolla
8. dookie (VRL-04373) - Turmeltajan Ilotulituike VH15-018-2204
9. matty (VRL-00816) - Virtanen VH16-018-0418
10. Cirus (VRL-12925) - Surumetsien Talvimorsian SL VH16-018-1017
11. varpu. (VRL-14111) - Eógan GW VH15-035-0225
12. Katja H. (VRL-00597) - Taikakuun Railo VH15-018-2360
13. Cirus (VRL-12925) - Ajasta Ikuisuuteen VH16-018-0447
14. Ireth (VRL-03777) - Viisikon Juhannustoive VH16-018-0269
15. matty (VRL-00816) - Mänttäharjun Ulpu VH15-018-2302
16. naakka (VRL-10345) - Mortal's Halberd R05 VH16-203-0001
17. dookie (VRL-04373) - Hukanretale VH15-018-2399
18. Siuri (VRL-11290) - Tievan Viltro VH16-018-0696
19. Ninni H. (VRL-05766) - Tiilikan Tuonpuoleinen VH16-018-0960
20. dookie (VRL-04373) - Talviainen VH15-018-1462
21. Jenny (VRL-12948) - Hunajaherttua VH16-018-0872
22. Kira (VRL-13534) - Golden Heart VH15-029-0242
23. Mila (VRL-11936) - Petäjän Jäärouva VH15-018-2242
24. Katja H. (VRL-00597) - Kärmeniemen Surumieli VH15-018-2401
25. matty (VRL-00816) - Tiilikan Riiviö VH16-018-0541
26. Ireth (VRL-03777) - Mörkövaaran Rähähdys VH16-018-0206
27. Anniina N. (VRL-09182) - Uneenlaskija VH16-018-0450
28. Kira (VRL-13534) - Forever My Only One VH15-029-0243
29. Ireth (VRL-03777) - Viisikon Euforia VH16-018-0812
30. Anniina N. (VRL-09182) - Valitusvirsu VH16-018-0449