KRJ:n alaiset koulukisat 11.04.2016

- Kilpailupäivä 11.04.2016, VIP 10.04.2016
- Vastuuhenkilö: Jenny (VRL-12948)
- Järjestyspaikka: Huvitutti (HUVI1295)
- Järjestävä seura: WBR (#294)
- Tulokset arvotaan puolueettomasti lyhyellä arvonnalla

Rajoitukset

- Max. 30 osallistujaa/luokka
- 3 hevosta/ratsastaja/luokka
- Yksi hevonen max. kahteen luokkaan, kerran yhteen luokkaan

Osallistuminen

- Sähköpostitse osoitteeseen [email protected], otsikoksi KRJ341-350
- Osallistuminen alla olevassa muodossa:

Luokka/Luokat [rivinvaihto]
Ratsastaja (VRL-tunnus) - Hevosen virallinen nimi VH-tunnus

VRL-tunnus pakollinen, VH-tunnus vapaaehtoinen. Seuraan kuuluminen ei ole pakollista, mutta suositeltavaa.
Väärin ilmoittautuneet hylätään välittömästi ilman erillistä ilmoitusta!

Luokat

1. Helppo A 30/30 TULOKSET!
2. Helppo A 30/30 TULOKSET!
3. Helppo A 30/30 TULOKSET!
4. Helppo A 30/30 TULOKSET!
5. Vaativa B 30/30 TULOKSET!
6. Vaativa B 30/30 TULOKSET!

Päivitetty 30. maaliskuuta 2016 klo 11.41

Osallistujat

Luokka 1, Helppo A (30 osallistujaa)
1. Ram. (VRL-02286) - Viehättävän Rommirusina VH16-018-0306 
2. Ninni H. (VRL-05766) - Kalman Kaamea Morso VH16-018-0798 
3. annika n (VRL-10352) - Anffin Enne 
4. tvisha (VRL-01671) - Villahaan Vallankaipuu VH16-018-0871 
5. Jenny (VRL-12948) - Viehättävän Utuinen VH16-018-0086 
6. Ninni H. (VRL-05766) - Happy Grasshopper Inc VH16-027-0029
7. vaapu. (VRL-00193) - Anffin Kesäyö
8. Siuri (VRL-11290) - Ratiriti Ralla VH15-018-1609
9. Melina (VRL-11408) - Runon Kuisma VH16-018-0774
10. naakka (VRL-10345) - Stellar Genheit
11. Siuri (VRL-11290) - Sumuvuorten Malkin VH15-018-1611
12. annika n (VRL-10352) - Suklaarohmu
13. naakka (VRL-10345) - Marvelous Magic 51 VH16-178-0003
14. Jenny (VRL-12948) - Kärmeniemen Manaus VH15-018-2245
15. vaapu. (VRL-00193) - Siirin Aino
16. Ram. (VRL-02286) - Viehättävän Lumileimu VH16-018-0305
17. Tuulia T. (VRL-00084) - Rhoscfflach Cerych VH14-025-0049
18. Melina (VRL-11408) - Tähtipihan Eudaimonia VH03-018-9786
19. Nicky (VRL-14087) - Bosco von Tateau VH15-115-0011
20. Tuulia T. (VRL-00084) - Tuikin Triinu VH03-018-5928
21. Jenny (VRL-12948) - Huvitutin Retale VH16-018-0002
22. Melina (VRL-11408) - Vuornan Kuura VH16-018-0802
23. tvisha (VRL-01671) - Sylvin Suklaahattara VH16-018-0584
24. vaapu. (VRL-00193) - Runon Leevi
25. Anniina N. (VRL-09182) - Vaniman Ahermus VH16-018-0844
26. Ram. (VRL-02286) - Viehättävän Ukkospilvi VH16-018-0307
27. Anniina N. (VRL-09182) - Vaniman Viriketti VH16-018-0867
28. annika n (VRL-10352) - Fiktion Tipsa
29. Siuri (VRL-11290) - Valpurin Helmiira VH15-018-2610
30. Tuulia T. (VRL-00084) - Milkan Kaskivara VH06-018-5425 

Luokka 2, Helppo A (30 osallistujaa)
1. Siuri (VRL-11290) - Sumuvuorten Malkin VH15-018-1611 
2. Melina (VRL-11408) - Runon Kuisma VH16-018-0774 
3. annika n (VRL-10352) - Suklaarohmu 
4. Ninni H. (VRL-05766) - Happy Grasshopper Inc VH16-027-0029 
5. Jenny (VRL-12948) - Huvitutin Narri VH16-018-0264 
6. Siuri (VRL-11290) - Valpurin Helmiira VH15-018-2610
7. Ninni H. (VRL-05766) - Kalman Kaamea Morso VH16-018-0798
8. annika n (VRL-10352) - Fiktion Tipsa
9. Ram. (VRL-02286) - Viehättävän Lumileimu VH16-018-0305
10. Tuulia T. (VRL-00084) - Moon Savusuudelma VH13-018-0104
11. Jenny (VRL-12948) - Huvitutin Vilho VH16-018-0205
12. tvisha (VRL-01671) - Sylvin Suklaahattara VH16-018-0584
13. Tuulia T. (VRL-00084) - Tuulenpesän Varjoissa Kulkija VH14-018-0388
14. tvisha (VRL-01671) - Villahaan Vallankaipuu VH16-018-0871
15. Ram. (VRL-02286) - Viehättävän Ukkospilvi VH16-018-0307
16. Jenny (VRL-12948) - Hymnin Tuttifrutti VH16-018-0414
17. Tuulia T. (VRL-00084) - Vaapukan Porvari VH14-018-0527
18. Melina (VRL-11408) - Vuornan Kuura VH16-018-0802
19. Anniina N. (VRL-09182) - Vaniman Ahermus VH16-018-0844
20. Nicky (VRL-14087) - Bosco von Tateau VH15-115-0011
21. Ram. (VRL-02286) - Viehättävän Rommirusina VH16-018-0306
22. naakka (VRL-10345) - Stellar Genheit
23. Anniina N. (VRL-09182) - Vaniman Viriketti VH16-018-0867
24. Siuri (VRL-11290) - Ratiriti Ralla VH15-018-1609
25. vaapu. (VRL-00193) - Runon Leevi
26. Melina (VRL-11408) - Tähtipihan Eudaimonia VH03-018-9786
27. vaapu. (VRL-00193) - Anffin Kesäyö
28. annika n (VRL-10352) - Anffin Enne
29. vaapu. (VRL-00193) - Siirin Aino
30. naakka (VRL-10345) - Marvelous Magic 51 VH16-178-0003 

Luokka 3, Helppo A (30 osallistujaa)
1. Ireth (VRL-03777) - Viisikon Puffbird VH16-031-0227 
2. Jenny (VRL-12948) - Hunajaherttua VH16-018-0872 
3. Nicky (VRL-14087) - Cheesley BUD VH15-115-0002 
4. tvisha (VRL-01671) - Mörkövaaran Luno 
5. tvisha (VRL-01671) - Mörkövaaran Villasukka VH16-018-0854 
6. Ram. (VRL-02286) - Huvitutin Tuikku VH16-018-0491
7. Ninni H. (VRL-05766) - Tiilikan Tuonpuoleinen
8. Siuri (VRL-11290) - Aarian Ailahteleva VH15-018-1268
9. annika n (VRL-10352) - Moon Ruusunkukka
10. Siuri (VRL-11290) - Holman Rosanna VH15-018-2613
11. vaapu. (VRL-00193) - Wadelman Kuiskaus
12. annika n (VRL-10352) - Viehättävän Yöliito
13. Ninni H. (VRL-05766) – Myttymymmeli
14. Ninni H. (VRL-05766) - Haavelaakson Lennart VH16-018-0580
15. vaapu. (VRL-00193) - Metsäkartanon Hopia
16. Jenny (VRL-12948) - Huvitutin Eemil VH16-018-0486
17. Melina (VRL-11408) - Runon Varpu
18. Ireth (VRL-03777) - Viisikon Euforia VH16-018-0812
19. annika n (VRL-10352) - Villahaan Neemi
20. Jenny (VRL-12948) - Huvitutin Pehtoori VH16-018-0561
21. Ram. (VRL-02286) - Viehättävän Toive VH16-018-0492
22. Siuri (VRL-11290) - Arvolaakson Sirppi VH13-018-1423
23. vaapu. (VRL-00193) - Haavelaakson Vekseli
24. Melina (VRL-11408) - Unituutu VH16-018-0191
25. Tuulia T. (VRL-00084) - Tuulenpesän Hopeinen Kuu-Ukko VH14-018-0392
26. Ireth (VRL-03777) - Sadun Ilomieli VH15-018-0779
27. Ram. (VRL-02286) - Huvin Topias
28. Tuulia T. (VRL-00084) - Acantha's Henrike VH03-053-2153
29. Tuulia T. (VRL-00084) - Tuulenpesän Valotar VH14-018-0389
30. Melina (VRL-11408) - Dyantha's Fenix 

Luokka 4, Helppo A (30 osallistujaa)
1. Ireth (VRL-03777) - Viisikon Euforia VH16-018-0812 
2. Siuri (VRL-11290) - Holman Rosanna VH15-018-2613 
3. Melina (VRL-11408) - Unituutu VH16-018-0191 
4. Ireth (VRL-03777) - Viisikon Puffbird VH16-031-0227 
5. Jenny (VRL-12948) - Hunajaherttua VH16-018-0872 
6. annika n (VRL-10352) - Villahaan Neemi
7. Ram. (VRL-02286) - Tiilikan Ruska VH16-018-0495
8. tvisha (VRL-01671) - Mörkövaaran Luno
9. Jenny (VRL-12948) - Huvitutin Helinä VH16-018-0626
10. Tuulia T. (VRL-00084) - Pontwydd Myfina VH14-026-0127
11. annika n (VRL-10352) - Moon Ruusunkukka
12. Siuri (VRL-11290) - Aarian Ailahteleva VH15-018-1268
13. tvisha (VRL-01671) - Mörkövaaran Villasukka VH16-018-0854
14. Tuulia T. (VRL-00084) - Cabeirá QT VH05-015-5075
15. annika n (VRL-10352) - Viehättävän Yöliito
16. Ram. (VRL-02286) - Tiilikan Mouruaja VH16-018-0494
17. Ninni H. (VRL-05766) – Myttymymmeli
18. Nicky (VRL-14087) - Cheesley BUD VH15-115-0002
19. Ram. (VRL-02286) - Huvin Topias
20. Tuulia T. (VRL-00084) - Gwrmgattock Heledd VH14-026-0126
21. Siuri (VRL-11290) - Arvolaakson Sirppi VH13-018-1423
22. Ninni H. (VRL-05766) - Tiilikan Tuonpuoleinen
23. vaapu. (VRL-00193) - Wadelman Kuiskaus
24. Melina (VRL-11408) - Dyantha's Fenix
25. Melina (VRL-11408) - Runon Varpu
26. Jenny (VRL-12948) - Luonnonhenkirikos VH16-018-0560
27. Ninni H. (VRL-05766) - Haavelaakson Lennart VH16-018-0580
28. vaapu. (VRL-00193) - Haavelaakson Vekseli
29. Ireth (VRL-03777) - Sadun Ilomieli VH15-018-0779
30. vaapu. (VRL-00193) - Metsäkartanon Hopia 

Luokka 5, Vaativa B (30 osallistujaa)
1. Ninni H. (VRL-05766) - Harmittoman Hetki Lyö VH16-018-0422 
2. Nicky (VRL-14087) - Crampton Shanahan VH15-115-0012 
3. Jenny (VRL-12948) - Viehättävän Hurmatar VH16-018-0290 
4. Jenny (VRL-12948) - Huvitutin Alma VH16-018-0458 
5. Anniina N. (VRL-09182) - Mörkövaaran Jimistiina VH16-018-0683 
6. Cery (VRL-02116) - Fair Ruby VH15-035-0255
7. Jenny (VRL-12948) - Huuliharppukostaja VH16-018-0490
8. Ireth (VRL-03777) - Viisikon Sadepisara VH16-018-0757
9. Ram. (VRL-02286) - Harmonian Ruuti VH16-018-0113
10. Ram. (VRL-02286) - Viehättävän Jalokivi
11. tvisha (VRL-01671) - Mörkövaaran Kermaviiksi VH16-018-0287
12. Siuri (VRL-11290) - Kuuralehdon Aramis VH16-018-0593
13. Tuulia T. (VRL-00084) - Vaapukan Menninkäinen VH14-018-0811
14. Cery (VRL-02116) - Aidan Murtagh VH15-035-0110
15. Tuulia T. (VRL-00084) - Vaapukan Piruetti VH14-018-0528
16. Ireth (VRL-03777) - Green No Peace xx VH16-006-0087
17. annika n (VRL-10352) - Tiilikan Prkele Tahtia Lyö
18. Melina (VRL-11408) - Runon Aamos VH16-018-0572
19. Ram. (VRL-02286) - Jalosydän VH16-018-0493
20. Melina (VRL-11408) - Runon Valeriia
21. Siuri (VRL-11290) - Kuuralehdon Vernon VH16-018-0594
22. Nicky (VRL-14087) - Crampton Armand VH15-121-0080
23. Siuri (VRL-11290) - Mekleri Mikuel VH16-018-0596
24. Ireth (VRL-03777) - Takaisinpaluu VH16-018-073
25. annika n (VRL-10352) - Tiilikan Lohdunkantaja
26. Cery (VRL-02116) - Anffin Goldenstain VH15-035-0112
27. Anniina N. (VRL-09182) - Nugetteja Nam VH16-018-0451
28. annika n (VRL-10352) - Villahaan Vilmeri
29. Tuulia T. (VRL-00084) - Reposaaren Pohjantähti VH14-018-0570
30. Melina (VRL-11408) - Runon Tuulinka 

Luokka 6, Vaativa B (30 osallistujaa)
1. Ireth (VRL-03777) - Takaisinpaluu VH16-018-073 
2. Siuri (VRL-11290) - Mekleri Mikuel VH16-018-0596 
3. Nicky (VRL-14087) - Crampton Shanahan VH15-115-0012 
4. Jenny (VRL-12948) - Seljasaaren Jalomieli VH16-018-0291 
5. Melina (VRL-11408) - Runon Tuulinka 
6. Tuulia T. (VRL-00084) - Cahn Rhyfel VH06-026-4807
7. Jenny (VRL-12948) - Seljasaaren Sointi VH16-018-0485
8. Anniina N. (VRL-09182) - Nugetteja Nam VH16-018-0451
9. tvisha (VRL-01671) - Mörkövaaran Kermaviiksi VH16-018-0287
10. Siuri (VRL-11290) - Kuuralehdon Aramis VH16-018-0593
11. Cery (VRL-02116) - Anffin Goldenstain VH15-035-0112
12. Ram. (VRL-02286) - Jalosydän VH16-018-0493
13. Cery (VRL-02116) - Fair Ruby VH15-035-0255
14. Ninni H. (VRL-05766) - Harmittoman Hetki Lyö VH16-018-0422
15. annika n (VRL-10352) - Villahaan Vilmeri
16. Ram. (VRL-02286) - Viehättävän Jalokivi
17. Ireth (VRL-03777) - Green No Peace xx VH16-006-0087
18. annika n (VRL-10352) - Tiilikan Prkele Tahtia Lyö
19. Nicky (VRL-14087) - Crampton Armand VH15-121-0080
20. Tuulia T. (VRL-00084) - Dzheihun VH05-001-5115
21. Ireth (VRL-03777) - Viisikon Sadepisara VH16-018-0757
22. Tuulia T. (VRL-00084) - Koivumäen Pai VH14-018-0571
23. Anniina N. (VRL-09182) - Mörkövaaran Jimistiina VH16-018-0683
24. Jenny (VRL-12948) - Vaniman Mysterio VH16-018-0578
25. Melina (VRL-11408) - Runon Aamos VH16-018-0572
26. Melina (VRL-11408) - Runon Valeriia
27. Ram. (VRL-02286) - Vaniman Rakkahin
28. Cery (VRL-02116) - Aidan Murtagh VH15-035-0110
29. annika n (VRL-10352) - Tiilikan Lohdunkantaja
30. Siuri (VRL-11290) - Kuuralehdon Vernon VH16-018-0594