KRJ:n alaiset koulukisat 20.04.2016

- Kilpailupäivä 20.04.2016, VIP 10.04.2016
- Vastuuhenkilö: Jenny (VRL-12948)
- Järjestyspaikka: Huvitutti (HUVI1295)
- Järjestävä seura: WBR (#294)
- Tulokset arvotaan puolueettomasti lyhyellä arvonnalla

Rajoitukset

- Max. 30 osallistujaa/luokka
- 3 hevosta/ratsastaja/luokka
- Yksi hevonen max. kahteen luokkaan, kerran yhteen luokkaan

Osallistuminen

- Sähköpostitse osoitteeseen [email protected], otsikoksi KRJ341-350
- Osallistuminen alla olevassa muodossa:

Luokka/Luokat [rivinvaihto]
Ratsastaja (VRL-tunnus) - Hevosen virallinen nimi VH-tunnus

VRL-tunnus pakollinen, VH-tunnus vapaaehtoinen. Seuraan kuuluminen ei ole pakollista, mutta suositeltavaa.
Väärin ilmoittautuneet hylätään välittömästi ilman erillistä ilmoitusta!

Luokat

1. Helppo A 30/30 TULOKSET!
2. Helppo A 30/30 TULOKSET!
3. Helppo A 30/30 TULOKSET!
4. Helppo A 30/30 TULOKSET!
5. Vaativa B 30/30 TULOKSET!
6. Vaativa B 30/30 TULOKSET!

Päivitetty 30. maaliskuuta 2016 klo 11.41

Osallistujat

Luokka 1, Helppo A (30 osallistujaa)
1. Jenny (VRL-12948) - Kärmeniemen Manaus VH15-018-2245 
2. Tuulia T. (VRL-00084) - Rhoscfflach Cerych VH14-025-0049 
3. vaapu. (VRL-00193) - Siirin Aino 
4. Tuulia T. (VRL-00084) - Milkan Kaskivara VH06-018-5425 
5. Siuri (VRL-11290) - Ratiriti Ralla VH15-018-1609 
6. tvisha (VRL-01671) - Villahaan Vallankaipuu VH16-018-0871
7. tvisha (VRL-01671) - Sylvin Suklaahattara VH16-018-0584
8. Melina (VRL-11408) - Tähtipihan Eudaimonia VH03-018-9786
9. Ram. (VRL-02286) - Viehättävän Lumileimu VH16-018-0305
10. Anniina N. (VRL-09182) - Vaniman Viriketti VH16-018-0867
11. Melina (VRL-11408) - Runon Kuisma VH16-018-0774
12. annika n (VRL-10352) - Suklaarohmu
13. annika n (VRL-10352) - Fiktion Tipsa
14. Jenny (VRL-12948) - Huvitutin Retale VH16-018-0002
15. vaapu. (VRL-00193) - Anffin Kesäyö
16. Ninni H. (VRL-05766) - Kalman Kaamea Morso VH16-018-0798
17. Melina (VRL-11408) - Vuornan Kuura VH16-018-0802
18. Anniina N. (VRL-09182) - Vaniman Ahermus VH16-018-0844
19. Jenny (VRL-12948) - Viehättävän Utuinen VH16-018-0086
20. annika n (VRL-10352) - Anffin Enne
21. Nicky (VRL-14087) - Bosco von Tateau VH15-115-0011
22. vaapu. (VRL-00193) - Runon Leevi
23. Ram. (VRL-02286) - Viehättävän Rommirusina VH16-018-0306
24. Ram. (VRL-02286) - Viehättävän Ukkospilvi VH16-018-0307
25. Siuri (VRL-11290) - Sumuvuorten Malkin VH15-018-1611
26. Siuri (VRL-11290) - Valpurin Helmiira VH15-018-2610
27. Ninni H. (VRL-05766) - Happy Grasshopper Inc VH16-027-0029
28. naakka (VRL-10345) - Marvelous Magic 51 VH16-178-0003
29. Tuulia T. (VRL-00084) - Tuikin Triinu VH03-018-5928
30. naakka (VRL-10345) - Stellar Genheit 

Luokka 2, Helppo A (30 osallistujaa)
1. Melina (VRL-11408) - Tähtipihan Eudaimonia VH03-018-9786 
2. Anniina N. (VRL-09182) - Vaniman Viriketti VH16-018-0867 
3. Ram. (VRL-02286) - Viehättävän Lumileimu VH16-018-0305 
4. Jenny (VRL-12948) - Huvitutin Vilho VH16-018-0205 
5. Melina (VRL-11408) - Vuornan Kuura VH16-018-0802 
6. Tuulia T. (VRL-00084) - Tuulenpesän Varjoissa Kulkija VH14-018-0388
7. Siuri (VRL-11290) - Valpurin Helmiira VH15-018-2610
8. Ram. (VRL-02286) - Viehättävän Rommirusina VH16-018-0306
9. Nicky (VRL-14087) - Bosco von Tateau VH15-115-0011
10. Jenny (VRL-12948) - Hymnin Tuttifrutti VH16-018-0414
11. vaapu. (VRL-00193) - Runon Leevi
12. Ninni H. (VRL-05766) - Happy Grasshopper Inc VH16-027-0029
13. Siuri (VRL-11290) - Ratiriti Ralla VH15-018-1609
14. Anniina N. (VRL-09182) - Vaniman Ahermus VH16-018-0844
15. vaapu. (VRL-00193) - Anffin Kesäyö
16. Siuri (VRL-11290) - Sumuvuorten Malkin VH15-018-1611
17. Melina (VRL-11408) - Runon Kuisma VH16-018-0774
18. Jenny (VRL-12948) - Huvitutin Narri VH16-018-0264
19. naakka (VRL-10345) - Stellar Genheit
20. Tuulia T. (VRL-00084) - Vaapukan Porvari VH14-018-0527
21. vaapu. (VRL-00193) - Siirin Aino
22. naakka (VRL-10345) - Marvelous Magic 51 VH16-178-0003
23. tvisha (VRL-01671) - Villahaan Vallankaipuu VH16-018-0871
24. annika n (VRL-10352) - Suklaarohmu
25. annika n (VRL-10352) - Fiktion Tipsa
26. Ninni H. (VRL-05766) - Kalman Kaamea Morso VH16-018-0798
27. Ram. (VRL-02286) - Viehättävän Ukkospilvi VH16-018-0307
28. Tuulia T. (VRL-00084) - Moon Savusuudelma VH13-018-0104
29. tvisha (VRL-01671) - Sylvin Suklaahattara VH16-018-0584
30. annika n (VRL-10352) - Anffin Enne 

Luokka 3, Helppo A (30 osallistujaa)
1. Tuulia T. (VRL-00084) - Tuulenpesän Valotar VH14-018-0389 
2. Ram. (VRL-02286) - Huvin Topias 
3. vaapu. (VRL-00193) - Metsäkartanon Hopia 
4. Ireth (VRL-03777) - Sadun Ilomieli VH15-018-0779 
5. Jenny (VRL-12948) - Huvitutin Pehtoori VH16-018-0561 
6. annika n (VRL-10352) - Villahaan Neemi
7. Tuulia T. (VRL-00084) - Tuulenpesän Hopeinen Kuu-Ukko VH14-018-0392
8. Ninni H. (VRL-05766) – Myttymymmeli
9. Jenny (VRL-12948) - Huvitutin Eemil VH16-018-0486
10. Melina (VRL-11408) - Dyantha's Fenix
11. Ireth (VRL-03777) - Viisikon Euforia VH16-018-0812
12. Jenny (VRL-12948) - Hunajaherttua VH16-018-0872
13. Melina (VRL-11408) - Unituutu VH16-018-0191
14. Ninni H. (VRL-05766) - Tiilikan Tuonpuoleinen
15. Ireth (VRL-03777) - Viisikon Puffbird VH16-031-0227
16. vaapu. (VRL-00193) - Haavelaakson Vekseli
17. Nicky (VRL-14087) - Cheesley BUD VH15-115-0002
18. annika n (VRL-10352) - Viehättävän Yöliito
19. Siuri (VRL-11290) - Aarian Ailahteleva VH15-018-1268
20. tvisha (VRL-01671) - Mörkövaaran Villasukka VH16-018-0854
21. Siuri (VRL-11290) - Arvolaakson Sirppi VH13-018-1423
22. Ram. (VRL-02286) - Viehättävän Toive VH16-018-0492
23. Ninni H. (VRL-05766) - Haavelaakson Lennart VH16-018-0580
24. Siuri (VRL-11290) - Holman Rosanna VH15-018-2613
25. tvisha (VRL-01671) - Mörkövaaran Luno
26. vaapu. (VRL-00193) - Wadelman Kuiskaus
27. Melina (VRL-11408) - Runon Varpu
28. Tuulia T. (VRL-00084) - Acantha's Henrike VH03-053-2153
29. annika n (VRL-10352) - Moon Ruusunkukka
30. Ram. (VRL-02286) - Huvitutin Tuikku VH16-018-0491 

Luokka 4, Helppo A (30 osallistujaa)
1. Ninni H. (VRL-05766) - Tiilikan Tuonpuoleinen 
2. Ram. (VRL-02286) - Huvin Topias 
3. Jenny (VRL-12948) - Huvitutin Helinä VH16-018-0626 
4. Nicky (VRL-14087) - Cheesley BUD VH15-115-0002 
5. Ninni H. (VRL-05766) - Haavelaakson Lennart VH16-018-0580 
6. Ireth (VRL-03777) - Viisikon Puffbird VH16-031-0227
7. Siuri (VRL-11290) - Arvolaakson Sirppi VH13-018-1423
8. Tuulia T. (VRL-00084) - Cabeirá QT VH05-015-5075
9. vaapu. (VRL-00193) - Haavelaakson Vekseli
10. Melina (VRL-11408) - Unituutu VH16-018-0191
11. annika n (VRL-10352) - Viehättävän Yöliito
12. annika n (VRL-10352) - Villahaan Neemi
13. vaapu. (VRL-00193) - Wadelman Kuiskaus
14. annika n (VRL-10352) - Moon Ruusunkukka
15. Jenny (VRL-12948) - Luonnonhenkirikos VH16-018-0560
16. tvisha (VRL-01671) - Mörkövaaran Luno
17. Tuulia T. (VRL-00084) - Gwrmgattock Heledd VH14-026-0126
18. Ram. (VRL-02286) - Tiilikan Ruska VH16-018-0495
19. Ram. (VRL-02286) - Tiilikan Mouruaja VH16-018-0494
20. Ninni H. (VRL-05766) – Myttymymmeli
21. vaapu. (VRL-00193) - Metsäkartanon Hopia
22. tvisha (VRL-01671) - Mörkövaaran Villasukka VH16-018-0854
23. Siuri (VRL-11290) - Aarian Ailahteleva VH15-018-1268
24. Ireth (VRL-03777) - Sadun Ilomieli VH15-018-0779
25. Tuulia T. (VRL-00084) - Pontwydd Myfina VH14-026-0127
26. Ireth (VRL-03777) - Viisikon Euforia VH16-018-0812
27. Jenny (VRL-12948) - Hunajaherttua VH16-018-0872
28. Melina (VRL-11408) - Dyantha's Fenix
29. Siuri (VRL-11290) - Holman Rosanna VH15-018-2613
30. Melina (VRL-11408) - Runon Varpu 

Luokka 5, Vaativa B (30 osallistujaa)
1. Cery (VRL-02116) - Aidan Murtagh VH15-035-0110 
2. Jenny (VRL-12948) - Huuliharppukostaja VH16-018-0490 
3. Ram. (VRL-02286) - Harmonian Ruuti VH16-018-0113 
4. Siuri (VRL-11290) - Mekleri Mikuel VH16-018-0596 
5. Ram. (VRL-02286) - Jalosydän VH16-018-0493 
6. Ireth (VRL-03777) - Takaisinpaluu VH16-018-073
7. Nicky (VRL-14087) - Crampton Shanahan VH15-115-0012
8. Jenny (VRL-12948) - Viehättävän Hurmatar VH16-018-0290
9. Ireth (VRL-03777) - Green No Peace xx VH16-006-0087
10. Ireth (VRL-03777) - Viisikon Sadepisara VH16-018-0757
11. Jenny (VRL-12948) - Huvitutin Alma VH16-018-0458
12. Ninni H. (VRL-05766) - Harmittoman Hetki Lyö VH16-018-0422
13. Melina (VRL-11408) - Runon Tuulinka
14. tvisha (VRL-01671) - Mörkövaaran Kermaviiksi VH16-018-0287
15. Cery (VRL-02116) - Fair Ruby VH15-035-0255
16. Anniina N. (VRL-09182) - Nugetteja Nam VH16-018-0451
17. Nicky (VRL-14087) - Crampton Armand VH15-121-0080
18. annika n (VRL-10352) - Villahaan Vilmeri
19. Siuri (VRL-11290) - Kuuralehdon Aramis VH16-018-0593
20. Tuulia T. (VRL-00084) - Vaapukan Piruetti VH14-018-0528
21. Tuulia T. (VRL-00084) - Reposaaren Pohjantähti VH14-018-0570
22. annika n (VRL-10352) - Tiilikan Lohdunkantaja
23. Cery (VRL-02116) - Anffin Goldenstain VH15-035-0112
24. Tuulia T. (VRL-00084) - Vaapukan Menninkäinen VH14-018-0811
25. annika n (VRL-10352) - Tiilikan Prkele Tahtia Lyö
26. Anniina N. (VRL-09182) - Mörkövaaran Jimistiina VH16-018-0683
27. Melina (VRL-11408) - Runon Aamos VH16-018-0572
28. Ram. (VRL-02286) - Viehättävän Jalokivi
29. Melina (VRL-11408) - Runon Valeriia
30. Siuri (VRL-11290) - Kuuralehdon Vernon VH16-018-0594 

Luokka 6, Vaativa B (30 osallistujaa)
1. Jenny (VRL-12948) - Vaniman Mysterio VH16-018-0578 
2. annika n (VRL-10352) - Tiilikan Lohdunkantaja 
3. Cery (VRL-02116) - Fair Ruby VH15-035-0255 
4. Anniina N. (VRL-09182) - Nugetteja Nam VH16-018-0451 
5. Melina (VRL-11408) - Runon Aamos VH16-018-0572 
6. Ireth (VRL-03777) - Green No Peace xx VH16-006-0087
7. Ram. (VRL-02286) - Viehättävän Jalokivi
8. Cery (VRL-02116) - Anffin Goldenstain VH15-035-0112
9. Ninni H. (VRL-05766) - Harmittoman Hetki Lyö VH16-018-0422
10. Tuulia T. (VRL-00084) - Dzheihun VH05-001-5115
11. Siuri (VRL-11290) - Mekleri Mikuel VH16-018-0596
12. Anniina N. (VRL-09182) - Mörkövaaran Jimistiina VH16-018-0683
13. Ireth (VRL-03777) - Viisikon Sadepisara VH16-018-0757
14. Jenny (VRL-12948) - Seljasaaren Sointi VH16-018-0485
15. Cery (VRL-02116) - Aidan Murtagh VH15-035-0110
16. annika n (VRL-10352) - Villahaan Vilmeri
17. Ram. (VRL-02286) - Vaniman Rakkahin
18. Nicky (VRL-14087) - Crampton Armand VH15-121-0080
19. Ram. (VRL-02286) - Jalosydän VH16-018-0493
20. Tuulia T. (VRL-00084) - Cahn Rhyfel VH06-026-4807
21. annika n (VRL-10352) - Tiilikan Prkele Tahtia Lyö
22. Nicky (VRL-14087) - Crampton Shanahan VH15-115-0012
23. Siuri (VRL-11290) - Kuuralehdon Aramis VH16-018-0593
24. Siuri (VRL-11290) - Kuuralehdon Vernon VH16-018-0594
25. Ireth (VRL-03777) - Takaisinpaluu VH16-018-073
26. tvisha (VRL-01671) - Mörkövaaran Kermaviiksi VH16-018-0287
27. Jenny (VRL-12948) - Seljasaaren Jalomieli VH16-018-0291
28. Tuulia T. (VRL-00084) - Koivumäen Pai VH14-018-0571
29. Melina (VRL-11408) - Runon Tuulinka
30. Melina (VRL-11408) - Runon Valeriia