VVJ:n alaiset valjakkoajokisat 14.04.2016

- Kilpailupäivä 14.04.2016, VIP 10.04.2016
- Vastuuhenkilö: Jenny (VRL-12948)
- Järjestyspaikka: Huvitutti (HUVI1295)
- Järjestävä seura: WBR (#294)
- Tulokset arvotaan puolueettomasti lyhyellä arvonnalla

Rajoitukset

- Max. 30 osallistujaa/luokka
- 3 hevosta/ohjastaja/luokka
- Yksi hevonen vain kerran yhteen luokkaan
- Kilpailut ovat avoimet kaikille

Osallistuminen

- Sähköpostitse osoitteeseen [email protected], otsikoksi VVJ041-050
- Osallistuminen alla olevassa muodossa:

Luokka/Luokat [rivinvaihto]
Ohjastaja (VRL-tunnus) - Hevosen virallinen nimi VH-tunnus

VRL-tunnus pakollinen, VH-tunnus vapaaehtoinen. Seuraan kuuluminen ei ole pakollista, mutta suositeltavaa.
Väärin ilmoittautuneet hylätään välittömästi ilman erillistä ilmoitusta!

Luokat

1. Noviisi yhdistetty yksiköille 30/30 TULOKSET!
2. Vaativa yhdistetty yksiköille 30/30 TULOKSET!
3. Vaikea yhdistetty yksiköille 19/30 TULOKSET!

Päivitetty 11. huhtikuuta 2016 klo 20.41

Osallistujat

Luokka 1, Noviisi yhdistetty yksiköille (30 osallistujaa)
1. annika n (VRL-10352) - Wyat Flow Glow 
2. Ram. (VRL-02286) - Harmonia VH14-018-0100 
3. Ireth (VRL-03777) - Sadun Ilomieli VH15-018-0779 
4. Ninni H. (VRL-05766) - Tiilikan Jörö VH16-018-0538 
5. Jenny (VRL-12948) - Huvitutin Tuikku VH16-018-0491 
6. Jenny (VRL-12948) - Hunajaherttua VH16-018-0872
7. Hapero (VRL-06115) - Hengenvaaran Vinkare VH15-018-2445
8. annika n (VRL-10352) - Wyat Royce Phantom
9. Siuri (VRL-11290) - Kettulan Sirenna VH15-018-2608
10. Hapero (VRL-06116) - Räiskyvän Huiskaus VH15-018-2016
11. Siuri (VRL-11290) - Holman Rosanna VH15-018-2613
12. Miia Maria (VRL-10382) - Bindy v.d. Zanneshof VH15-017-0655
13. Ram. (VRL-02286) - Lasisiipi VH13-018-0559
14. Siuri (VRL-11290) - Mörkövaaran Vionella VH16-018-0605
15. Miia Maria (VRL-10382) - Wyat Everyday I'm Shufflin' VH15-017-0574
16. Anniina N. (VRL-09182) - Kujeiletko Keskenäsi VH15-018-1962
17. Ninni H. (VRL-05766) - Bruichladdich VH16-026-0025
18. Ireth (VRL-03777) - Viisikon Sadepisara VH16-018-0757
19. Hapero (VRL-06115) - Uhkakuva HV VH15-018-1959
20. Miia Maria (VRL-10382) - Wyat You Pink Too Much VH15-017-0686
21. naakka (VRL-10345) - Wyat Nerida VH16-017-0114
22. naakka (VRL-10345) - Hattifnattar VH16-017-0072
23. Anniina N. (VRL-09182) - Mörkövaaran Jimistiina VH16-018-0683
24. Ram. (VRL-02286) - Myrskyvaroitus VH12-018-0931
25. Anniina N. (VRL-09182) - Vaniman Kuusnelonen VH16-018-0231
26. annika n (VRL-10352) - Wyat Kittydance
27. felissa (VRL-04000) - Must Be Stardust VH16-177-0005
28. Melina (VRL-11408) - Runon Hurmori VH15-018-2492
29. Ireth (VRL-03777) - Viisikon Jestas VH16-018-0756
30. felissa (VRL-04000) - Tuiskulan Carrie VH16-017-0024 

Luokka 2, Vaativa yhdistetty yksiköille (30 osallistujaa)
1. Ninni H. (VRL-05766) - Mörkövaaran Joviaali VH16-018-0417 
2. EmmiN. (VRL-03385) - Moons Last Hero VH16-017-0047 
3. Jenny (VRL-12948) - Fiktion Katli VH16-018-0899 
4. Tuulia T. (VRL-00084) - Cornflower's Hallbjörn VH03-053-5903 
5. Tuulia T. (VRL-00084) - Erland B VH06-028-4684 
6. Sylvester (VRL-00483) - Wylli Wanko
7. Ram. (VRL-02286) - Jalosydän VH16-018-0493
8. EmmiN. (VRL-03385) - Winston Feeling Bawdy VH16-017-0049
9. Nicky (VRL-14087) - Brynhild Gudinna VH15-053-0250
10. Tuulia T. (VRL-00084) - Acantha's Henrike VH03-053-2153
11. Melina (VRL-11408) - Trahaearn VH16-025-0011
12. felissa (VRL-04000) - Pádraig GW VH16-046-0021
13. Liia (VRL-11284) - Tiilikan Flirtti VH14-017-0634
14. Hapero (VRL-06115) - Tuiskulan Mukelo VH15-018-2041
15. Hapero (VRL-06115) - Fiktion Loviatar VH14-018-0880
16. Ireth (VRL-03777) - Aidan Syrup Temple VH15-035-0146
17. Miia Maria (VRL-10382) - Härdellin Mitra VH16-017-0128
18. EmmiN. (VRL-03385) - Gingerbread Man VH16-017-0046
19. Melina (VRL-11408) - Glitter Puff VH15-244-0023
20. Ram. (VRL-02286) - Talismaani VH13-018-0558
21. Liia (VRL-11284) - Mangon Hidden Treasure
22. Hapero (VRL-06115) - Mörkävaaran Uninuttu VH15-018-1952
23. Liia (VRL-11284) - Cherrybrook Jonnye VH13-017-0722
24. Ninni H. (VRL-05766) - Baltimore v.d. Hoog VH16-040-0021
25. Melina (VRL-11408) - Hengenvaaran Minerva VH16-018-0475
26. Dora (VRL-13090) – Hattarahurmos
27. Ireth (VRL-03777) - Aidan High Elghe VH15-035-0161
28. Ireth (VRL-03777) - Nimileikki VH12-018-0389
29. Dora (VRL-13090) - Visterin Rytinä
30. Ram. (VRL-02286) - Ruutu-Jätkä VH12-018-0247 

Luokka 3, Vaikea yhdistetty yksiköille (19 osallistujaa)
1. Creimeide (VRL-06904) - Dice With Death 
2. Tuulia T. (VRL-00084) - Grímhildr Inc VH14-053-0153 
3. Ireth (VRL-03777) - Loisto-Tuuri VH15-018-2430 
4. Ireth (VRL-03777) - Kultan Helmiä VH16-018-0268 
5. Jenny (VRL-12948) - Jäkäläinen Hurmapolkka VH16-018-0838
6. felissa (VRL-04000) - Serellenders Caraway VH15-031-1226
7. Hapero (VRL-06115) - Hengenvaaran Sutsisatsi VH15-018-1958
8. Sylvester (VRL-00483) - Wyat Candy Dash VH14-017-0450
9. Tuulia T. (VRL-00084) - Brynhild Morbær VH14-053-0185
10. Creimeide (VRL-06904) - Hollywood Addiction VH15-013-0038
11. Ghousti X (VRL-00536) - Tuiskulan Theodorus VH15-040-0106
12. Creimeide (VRL-06904) - Serellenders Baylee VH15-031-0210
13. Tuulia T. (VRL-00084) - Päivärinteen Romeo VH14-017-0511
14. Liia (VRL-11284) - Yaiks! Skeleton VON
15. Sylvester (VRL-00483) - Siofra Dei VH14-017-0478
16. Hapero (VRL-06115) - Mörrimöykky HV VH15-018-2448
17. Ireth (VRL-03777) - Laros 2782 VH14-093-0030
18. Jasmin (VRL-12914) - Rosigold VH16-012-0116
19. Sylvester (VRL-00483) - Modern Tchaikovsky Dei VH14-017-0449