VVJ:n alaiset valjakkoajokisat 16.07.2016

- Kilpailupäivä 16.07.2016, VIP 10.07.2016
- Vastuuhenkilö: Jenny (VRL-12948)
- Järjestyspaikka: Huvitutti (HUVI1295)
- Järjestävä seura: WBR (#294)
- Tulokset arvotaan puolueettomasti lyhyellä arvonnalla

Rajoitukset

- Max. 30 osallistujaa/luokka
- 3 hevosta/ohjastaja/luokka
- Yksi hevonen vain kerran yhteen luokkaan
- Kilpailut ovat avoimet kaikille

Osallistuminen

- Sähköpostitse osoitteeseen [email protected], otsikoksi VVJ071-090 (Osallistut samalla 20 avoimeen kutsuun.)
- Osallistuminen alla olevassa muodossa:

Luokka/Luokat [rivinvaihto]
Ohjastaja (VRL-tunnus) - Hevosen virallinen nimi VH-tunnus

VRL-tunnus pakollinen, VH-tunnus vapaaehtoinen. Seuraan kuuluminen ei ole pakollista, mutta suositeltavaa.
Väärin ilmoittautuneet hylätään välittömästi ilman erillistä ilmoitusta!

Luokat

1. Noviisi yhdistetty yksiköille 30/30 TULOKSET!
2. Noviisi yhdistetty yksiköille 30/30 TULOKSET!
3. Noviisi yhdistetty yksiköille 30/30 TULOKSET!
4. Vaativa yhdistetty yksiköille 30/30 TULOKSET!

Päivitetty 07. heinäkuuta 2016 klo 16.24

Osallistujat

Luokka 1, Noviisi yhdistetty yksiköille (30 osallistujaa)
1. Ninni H. (VRL-05766) - Töppöne VH16-018-1411 
2. Jenny (VRL-12948) - Kuninkaansurmaaja VH16-018-0882 
3. Ninni H. (VRL-05766) - Kaarnalaivan Kapteeni VH16-018-1028 
4. Ninni H. (VRL-05766) - Turmeltajan Nalli Kalliolla 
5. tvisha (VRL-01671) - Mörkövaaran Nam-Nam VH16-018-1090 
6. Milja (VRL-00692) - Fiktion Vihma VH14-018-1973
7. Hapero (VRL-06115) - Kuuralehdon Vinttura VH16-018-0804
8. Ireth (VRL-03777) - Aljonka VH16-191-0002
9. felissa (VRL-04000) - Tuiskulan Ardghal
10. Creimeide (VRL-06904) - Acall v. Brown VH15-017-0515
11. Creimeide (VRL-06904) - Albertslunds Doctor Doom VH16-017-0239
12. Sonja.P (VRL-06588) - Mangon Vanilla Orchid VH16-017-0116
13. Jenny (VRL-12948) - Turmeltajan Valheus VH16-018-0962
14. Sonja.P (VRL-06588) - Ramzey v.d. Gateaway VH16-017-0206
15. Sonja.P (VRL-06588) - Uudehko KH VH16-017-0218
16. dookie (VRL-04373) - Varjosoturi VH15-018-2648
17. Ireth (VRL-03777) - Mörkövaaran Enneuni VH16-018-1261
18. tvisha (VRL-01671) - Mörkövaaran Lystikäs VH16-018-1085
19. dookie (VRL-04373) - Mörkövaaran Tuonenkukka VH15-018-2411
20. Miia Maria (VRL-10382) - Albertslunds Flicka VH16-017-0110
21. Jenny (VRL-12948) - Prinsessa Ruusunen VH16-018-1011
22. Hapero (VRL-06115) - Mörkövaaran Pasianssi VH16-018-0533
23. Milja (VRL-00692) - Tuulenpesän Kaarnikas VH16-018-1257
24. dookie (VRL-04373) - Untamo Unipossu VH16-018-0261
25. felissa (VRL-04000) - Wyat Cheap Thrills VH16-017-0269
26. yaren (VRL-04468) - Tiilikan Kottarainen VH16-018-1290
27. tvisha (VRL-01671) - Mörkövaaran Vanilla VH16-018-1078
28. Miia Maria (VRL-10382) - Yentel Hugs & Kisses VH16-017-0209
29. Creimeide (VRL-06904) - Yentel Jasmiin VH16-017-0268
30. Hapero (VRL-06115) - Mörkövaaran Suoruusu VH16-018-0534 

Luokka 2, Noviisi yhdistetty yksiköille (30 osallistujaa)
1. Ireth (VRL-03777) - Bailey 
2. Sonja.P (VRL-06588) - Brii Bonamana VH16-017-0275 
3. Tierra (VRL-02841) - Presta Buffered Case VH12-017-0358 
4. Jenny (VRL-12948) - Huvitutin Ruu VH16-018-1159 
5. Sonja.P (VRL-06588) - E-Vitamiini KH VH16-017-0224 
6. dookie (VRL-04373) - Astran Vipinä VH02-018-1189
7. Ninni H. (VRL-05766) - Kuuralehdon Avella VH16-018-0135
8. Hapero (VRL-06115) - Kuuralehdon Viluri VH16-018-0803
9. Creimeide (VRL-06904) - Lilymoor Yelena VH16-017-0290
10. tvisha (VRL-01671) - Snowdrop v. Moons VH16-017-0259
11. tvisha (VRL-01671) - Hattuvaaran Tuiskutukka VH16-018-0978
12. tvisha (VRL-01671) - Härdellin Mitro VH16-017-0217
13. Creimeide (VRL-06904) - Yentel Aureolin VH16-017-0280
14. Siguri (VRL-11290) - Hymnin Hönökki VH16-018-1377
15. Hapero (VRL-06115) - Marrasvaaran Kahvi Mustana VH16-018-0879
16. Siguri (VRL-11290) - Mörkövaaran Rioraama VH16-018-1376
17. Ninni H. (VRL-05766) - Turmeltajan Soturitar
18. Jenny (VRL-12948) - Hulin Leijonakuningas VH16-018-1131
19. Creimeide (VRL-06904) - Mercur OC VH16-017-0009
20. Hapero (VRL-06115) - Mörkövaaran Makeanhimo VH16-018-0801
21. Sorel (VRL-00884) - Huvin Scylla VH16-017-0306
22. Ireth (VRL-03777) - Viisikon Ripeä
23. Siguri (VRL-11290) - Kuukarin Vilmar VH15-018-1128
24. Ireth (VRL-03777) – Elaine
25. Vilma Sjöholm (VRL-01806) - Ruusulahden Hurja Hullu
26. Jenny (VRL-12948) - Hengenvaaran Mokka VH16-018-1337
27. Tierra (VRL-02841) - Death Bird PA VH12-017-0357
28. Sorel (VRL-00884) - Aidan v.d. Zanneshof VH16-017-0303
29. Sonja.P (VRL-06588) - Albertslunds Black Widow VH16-017-0272
30. Sorel (VRL-00884) - Gilly v.d. Zanneshof VH16-017-0305 

Luokka 3, Noviisi yhdistetty yksiköille (30 osallistujaa)
1. Jenny (VRL-12948) - Mörkövaaran Salakavala VH16-018-1448 
2. tvisha (VRL-01671) - Kevolehdon Metsänhenki VH16-018-1084 
3. Siguri (VRL-11290) - Kuuralehdon Jukuri VH16-018-1380 
4. Ireth (VRL-03777) - Hengenvaaran Huisketar VH16-018-0433 
5. Crimis (VRL-10480) - Funfair's Pawpaw VH16-017-0260 
6. Anniina N. (VRL-09182) - Fiktion Feeliks VH16-018-1133
7. Samantha (VRL-13047) - la Mére du Crépuscule VH16-040-0038
8. Jenny (VRL-12948) - Albertslunds It's So Fluffy VH16-017-0245
9. Siguri (VRL-11290) - Tiilikan Kauna VH16-018-0949
10. Jenny (VRL-12948) - Wyat Willie Wombat VH16-017-0313
11. Lissu T. (VRL-12701) - Limelove Toyboy
12. Hapero (VRL-06115) - Fiktion Mokka VH16-018-0766
13. Sonja.P (VRL-06588) - Ryovar Undrar Var VH16-017-0142
14. Sorel (VRL-00884) - Maurice VH04-017-5512
15. Hapero (VRL-06115) - Hengenvaaran Tähdenlento VH16-018-0977
16. Melina (VRL-11408) - Inkerelli VH16-018-1407
17. Creimeide (VRL-06904) - Wyat Joyelle VH16-017-0133
18. tvisha (VRL-01671) - Huvitutin Kermaviili VH16-018-0911
19. Crimis (VRL-10480) - Mörkövaaran Turmiotarina VH16-018-1126
20. Sonja.P (VRL-06588) - Ymnigs Nordsamisk VH16-017-0143
21. Siguri (VRL-11290) - Pirunkorven Vilpu VH16-018-1383
22. Creimeide (VRL-06904) - Pencalow Fardo VH15-026-0058
23. Ireth (VRL-03777) - Viisikon Tuulenraivo VH16-018-1118
24. Melina (VRL-11408) - Naavaneito VH16-018-1409
25. Hapero (VRL-06115) - Hengenvaaran Ristiseiska VH16-018-1068
26. Melina (VRL-11408) - Runorannan Iiris VH16-046-0065
27. Creimeide (VRL-06904) - Toffifee v.d Gateaway VH16-017-0225
28. Lissu T. (VRL-12701) - Riiviöiden Kuippana
29. tvisha (VRL-01671) - Hattuvaaran Mollamaija VH16-018-0972
30. Sonja.P (VRL-06588) - Samuel v.d Winch VH04-017-4367 

Luokka 4, Vaativa yhdistetty yksiköille (30 osallistujaa)
1. Ninni H. (VRL-05766) - Turmeltajan Halvattu 
2. Jenny (VRL-12948) - Fiktion Katli VH16-018-0899 
3. Milja (VRL-00692) - Cutieberry VH15-017-0782 
4. Ireth (VRL-03777) - Aikalisä RHK 
5. Hapero (VRL-06115) - Hallanarka VH16-018-1213 
6. Ninni H. (VRL-05766) - Piinaava Pirtti-Hirmu
7. Lissu T. (VRL-12701) - Rätvänän Kuikuli
8. Sonja.P (VRL-06588) - Iberia Rock Rewa VH16-017-0211
9. yaren (VRL-04468) - Ponipalleron Miranda VH16-017-0172
10. tvisha (VRL-01671) - Blueberrypancake VH16-031-0376
11. felissa (VRL-04000) - Drop Dead Diva RE VH15-031-1030
12. Ireth (VRL-03777) - Carmen
13. Hapero (VRL-06115) - Hengenvaaran Merkkari VH16-018-1067
14. Hapero (VRL-06115) - Hengenvaaran Vimpura VH16-018-1074
15. Creimeide (VRL-06904) - Yentel Glitterwhistle VH16-017-0208
16. Lissu T. (VRL-12701) - Hetken Viipeli
17. yaren (VRL-04468) - Ponipalleron Pablo VH16-017-0175
18. felissa (VRL-04000) - Pandeia Z VH16-043-0008
19. Miia Maria (VRL-10382) - Mangon Chicago Scarface VH16-017-0213
20. Creimeide (VRL-06904) - A.D. Rock With You VH15-017-0333
21. tvisha (VRL-01671) - Hopeasulka VH16-018-1202
22. tvisha (VRL-01671) - Darina Cirein VH16-046-0005
23. Creimeide (VRL-06904) - Yentel Starwulf VH16-017-0207
24. Ninni H. (VRL-05766) - Kuuralehdon Husaari VH16-018-0959
25. Anniina N. (VRL-09182) - Vaniman Jäälatte VH16-018-1173
26. dookie (VRL-04373) - Haamuilija HV VH15-018-2572
27. Ireth (VRL-03777) - Március Shalott ox
28. Sonja.P (VRL-06588) - Wonder Elacalantia FM VH11-017-0295
29. Sonja.P (VRL-06588) - Affärsman SWE VH11-017-0293
30. felissa (VRL-04000) - Espresso Romano VH15-031-1284